Categories Bez kategorii

LEGO Jurassic World Atrociraptor: pościg na motocyklu 76945

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem filmu „Jurassic World” i uwielbia dinozaury, to zestaw LEGO Jurassic World Atrociraptor: pościg na motocyklu 76945 jest dla niego strzałem w dziesiątkę! Przygotuj się na ekscytujący pościg na motocyklu, ruchome dinozaury i mnóstwo akcji. Warto dowiedzieć się, co sprawia, że ten zestaw jest wyjątkowy.

lego jurassic world atrociraptor

Zestaw LEGO Jurassic World Atrociraptor: pościg na motocyklu

Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę w zestawie LEGO 76945, jest emocjonująca okładka pudełka. Widok Owena Grady’ego na motocyklu, a w tle ruchomy Atrociraptor sugeruje, że czeka nas dawka akcji. Aż trudno się doczekać, żeby rozpakować to cudo.

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia, a ilość elementów (169 klocków) jest na tyle przystępna, że nawet początkujący konstruktorzy nie powinni mieć problemu z jego złożeniem.

Nazwa i numer: 76945
Seria: LEGO Jurassic World
Data premiery: 17 kwietnia 2022
Liczba elementów: 169
Cena katalogowa:  ok. 70 zł
Wiek dziecka: 6+
Gdzie kupić: TaniaKsiazka.pl

Co znajduje się w zestawie LEGO Jurassic World Atrociraptor?

Zestaw LEGO 76945 „Atrociraptor: Pościg na Motocyklu” to połączenie ekscytującej akcji i realistycznych modeli. Znajdziesz tu motocykl, którym jeździ Owen Grady, jeden z bohaterów filmu, a także figurek dinozaurów, w tym ruchomego atrociraptora. To nie tylko zabawka, to prawdziwa przygoda! Znajdziesz także figurkę Rainna Delacourta. Obie figurki są uzbrojeni w broń ze środkiem usypiającym, gotowe na wszelkie wyzwania.

lego lego jurassic world atrociraptor: pościg na motocyklu 76945

Dodatkowo zestaw zawiera dwie małe figurki dinozaurów, które dają wiele możliwości do zabawy w odgrywanie ról. Twoje dziecko może wcielić się w postać jednego z bohaterów lub stworzyć własne opowieści na temat dinozaurów.

LEGO Jurassic World Atrociraptor: pościg na motocyklu – recenzja

Zestaw LEGO Jurassic World Atrociraptor: Pościg na Motocyklu 76945 to doskonały prezent dla miłośników filmu „Jurassic World” oraz fanów dinozaurów. Realistyczne modele, akcja i możliwość tworzenia własnych opowieści sprawiają, że ta zabawka przyciągnie uwagę każdego dziecka. Odkryj razem z nim fascynujący świat dinozaurów i przygód!

lego jurassic world 76945

Myślę, że zgodzicie się ze mną, że składanie klocków, to idealne zabawy z czterolatkiem! I oczywiście starszymi dziećmi. Maksymilian uwielbia Jurassic World, więc ten zestaw bardzo mu się spodobał. Składaliśmy go w ekspresowym tempie, aby móc tylko zacząć zabawę.

Ponadto warto dodać, że LEGO nie tylko bawi, ale i uczy, o czym pisałam w artykule: dlaczego warto kupić dzieciom klocki lego?

*wpis sponsorowany. Zestaw do recenzji otrzymaliśmy od TaniaKsiazka.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *