LITERKI NA ŚCIANĘ Z IMIENIEM DZIECKA – POMYSŁ NA ARANŻACJĘ POKOJU DZIECKA

LITERKI NA ŚCIANĘ Z IMIENIEM DZIECKA – POMYSŁ NA ARANŻACJĘ POKOJU DZIECKA

Aranżacja pokoju dziecka to nie lada wyzwanie. Najważniejsze jest przede wszystkim odpowiednie rozmieszczenie, a także znalezienie miejsca na wszystkie potrzebne rzeczy, te niezbędne  i oczywiście zabawki. Pokój małego zdobią literki na ścianę z imieniem dziecka – świetny pomysł na aranżację pokoju dziecka.

LITERKI NA ŚCIANĘ Z IMIENIEM DZIECKA – POMYSŁ NA ARANŻACJĘ POKOJU DZIECKA

Nie ma wątpliwości,że pokój dziecka jest wyjątkowym miejscem. Pomysłów na to, aby urządzić pokój dziecka miałam naprawdę mnóstwo. Oczywiście ograniczała mnie przestrzeń – niezbyt wielki pokój.  Poza tym kierowałam się tym, aby pokój był przede wszystkim funkcjonalny, ale również i przytulny. Zdecydowałam, aby ściany ozdobić literkami na ścianę, które są bardzo popularne w ostatnim czasie. Są niezwykle łatwe do przyczepienia na ścianę i dają naprawdę super efekt.  Imię dziecka na ścianie personalizuje wnętrze i dodaje uroku.

Gdzie kupić literki na ścianę?

Literki na ścianę z imieniem dziecka możecie kupić w sklepie MAJUM.PL.  Literki możemy dobierać według kolorów, wielkości, a także dodatków.

14 Comments

  1. Podobają mi się pokoje w takich odcieniach. Planuję zrobić córce coś w szarościach lub beżu ?. Napis świetnie się prezentuje.

  2. Właśnie tego mi było trzeba! Rzetelnie napisanego artykułu, który rozjaśnia wątpliwości, a nie sprawia, że będzie ich tylko więcej. Czasami już od samego wstępu czytać się odechciewa… Tutaj na szczęście tak nie jest 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *