Marioinex Mini Waffle City Plaża z wyróżnieniem w konkursie Zabawka Roku 2022!

W morzu propozycji zabawkowych można znaleźć prawdziwe perełki. Są to polskie klocki od Marioinex. Zestawy Mini Waffle były wielokrotnie nagradzane w plebiscytach. Zestaw Marioinex Mini Waffle City Plaża został wyróżniony w konkursie zabawka roku 2022!

marioinex miniwaffle city beach

Dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje zabawek, które rozbudzają jego kreatywność oraz stymulują motorykę małą. Wybierając klocki od Marioinex zyskujemy nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy, dzięki kompatybilności najróżniejszych zestawów.

Czas przenieść się na plażę

Marioinex Mini Waffle City Plaża należy do rodziny klocków Mini Waffle City. Ta seria pozwala dziecku na stworzenie wymarzonego miasta, w którym nie może zabraknąć kawiarni, domów, sklepu czy ulic. Po drogach Waffle City z łatwością porusza się wóz strażacki lub śmieciarka, a wszystko to zbudowane przez Twoje dziecko.

marioinex miniwaffle city beach klocki

Mieszkańcy miasta kochają wypoczynek. A gdzie wypoczywa się lepiej niż na plaży? Plaża jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców miasteczka, którzy tak jak pływaczka Diana kochają sporty wodne lub błogie lenistwo na plaży. Doskonale wie to ratownik Mitch. Przez fale i krążącego nieopodal rekina ma pełne ręce roboty! Musi stale monitorować wodę.

Pływaczka Diana i ratownik Mitch to bohaterowie zestawu Marioinex Mini Waffle City Plaża. Każde dziecko razem z nimi może przeżywać ekscytujące przygody. Mitch na co dzień patroluje plaże ze swojej budki, a Diana szaleje w wodzie na bananowej łodzi. Ten komplet klocków pozwala tworzyć własne, ciekawe historie. Można też nim rozbudować swoje miasto Waffle City o podmiejską plażę, którą pokochają mieszkańcy.

Zestaw Plaża to aż 148 elementów i dwie postacie. W jego skład wchodzi budka ratownika, bananowa łódź, woda i oczywiście piaszczysta plaża. Dodatkowo znaleźć możemy tutaj wiele ciekawych detali jak silne fale, płetwę rekina, a nawet kosze na segregowane śmieci. Zestaw Plaża zawiera książeczkę z instrukcją budowania krok po kroku, jednak dziecko może też zbudować z klocków plażę według własnego pomysłu.

Zabawki cenione przez rodziców

Rodzice są coraz bardziej świadomi tego, że zabawa to nie tylko zabijacz czasu, ale przede wszystkim ważny element rozwoju dzieci. Co za tym idzie, dbają o to, by wybierać dla swoich pociech zabawki niezwykle kreatywne i bezpieczne.

plaża klocki

Takie właśnie są klocki Mini Waffle City! Ich innowacyjny kształt, który przypomina gofra lub wafla, został opracowany tak, by swobodnie budować z nich konstrukcje 2D i 3D. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko nie musicie ograniczać się do tego, co sugeruje instrukcja. Śmiało puśćcie wodze fantazji i stwórzcie swoje własne budowle.

To jak bardzo cenione są klocki od tego polskiego producenta, a w tym zestaw Marioinex Mini Waffle City Plaża, pokazują pozytywne opinie rodziców oraz nagrody w tym wyróżnienie w plebiscycie Zabawka Roku 2022.

zabawka roku 2022 wyróżnienie

By zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę klocki pozbawione są ostrych kantów i brzegów oraz nie są zbyt twarde. Co ciekawe, w specjalnym woreczku można je prać w pralce, dzięki temu zawsze są czyste.

Sprawdź wszystkie klocki Marioinex

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *