Categories Uroda

MASŁO DO CIAŁA MEDITERRANEAN

Nawilżenie ciała to codzienny rytuał w mojej pielęgnacji. Jestem wielką fanką wszelkich balsamów, musów czy masełek do ciała. W moje ręce wpadł owy produkt – MASŁO DO CIAŁA MEDITERRANEAN . Jesteście ciekawi jak się spisał?

MASŁO DO CIAŁA MEDITERRANEAN:

O marce:
Mediterraean to firma kosmetyczna, która produkuje kosmetyki z dużą ilością naturalnych kosmetyków. To nowość na polskim rynku, która dotarła do Polski z Grecji. Tajemnica marki tkwi w łączeniu najbardziej korzystnych składników, które znaleźć można w śródziemnomorskiej przyrodzie, z nowatorskimi surowcami opartymi na najnowocześniejszej kosmetologii.

O produkcie:
-PRODUKT WOLNY OD PARABENÓW
-PRODUKT TESTOWANY MIKROBIOLOGICZNIE
– produkt bogaty w składniki
– Intensywnie i głęboko nawilża
– Regeneruje i odżywia skórę
– Daje przyjemny i subtelny zapach
– Dla każdego rodzaj skóry

Opakowanie, konsystencja i zapach:
Mało jest zamknięte w okrągłym, plastikowym opakowaniu z zakręcaną nakrętką. Jego konsystencja jest dość gęsta, ale bardzo łatwo się rozsmarowuje. Kolor ma biały i ładny zapach.

Cena: ok 40 zł
Pojemność : 250ml

Moja opinia:
Masełko ma bardzo fajną, kremową (dość gęstą) konsystencję. Bardzo dobrze się aplikuje, szybko się wchłania, tym samym nie pozostawiając tłustego filmu. Po regularnym stosowaniu produktu, zaczęłam czuć,że moja skóra jest nawilżona, elastyczniejsza i bardziej miękka. Ponadto produkt wygładza skórę. Niewątpliwie zaletą jest wydajność. Choć masełko nie ma zbyt dużej pojemności, to starczyło mi na długi okres. Wystarczy go naprawdę niewiele.

A Wy mieliście już okazję testować produkty mediterranean? Lubicie masła do ciała? Dajcie znać w komentarzu ! 🙂

Wiecie czym jest sprężone powietrze? To zwykłe powietrze atmosferyczne, które za pomocą kompresora zostało sprężone do ciśnienia wyższego niż atmosferyczne. Jest ono korzysnum nośnikiem energii, bowiem jest czyste i bezpieczne a także łatwe do magazynowania i przewożenia. Ma różne zastosowanie w przemyśle. Możecie poczytać więcej na stronie: http://www.kaeser.pl/Products_and_Solutions/Compressed-air-treatment/Drying/Membrane-dryers/default.asp .

1 comment

Life by Marcelka says:

Bardzo lubię tego typu masełka.
Chętnie bym je wypróbowała

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *