Categories Aranżacja wnętrz

MATERACE DO SPANIA PLANTPUR – INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że materac to jeden z najważniejszych przedmiotów w naszym domu. Ma on ogromny wpływ na nasze samopoczucie, komfort, ale przede wszystkim zdrowie. Dobry sen to podstawa. Dlatego należy wybrać odpowiednie materace do spania. Dziś pod lupę bierzemy innowacyjne rozwiązanie, które proponuje PlantPur.

MATERACE DO SPANIA PLANTPUR – INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Sen ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, a nawet i wygląd. Pozwala nam wypocząć, dodaje energii i zapewnia dobry humor. Dobry sen pozwala również zregenerować nasz organizm. Wśród czynników, które wpływają na dobry sen, jest dobranie odpowiedniego materaca. Materace do spania to produkt, na którym nie warto oszczędzać. Dobry materac posłuży nam przez jakiś czas, a do tego zapewni odpowiedni i bezpieczny wypoczynek. Wśród propozycji, na uwagę zasługuje rodzina materacy PlantPur, które są dostosowane do różnych potrzeb odbiorców.  Materace stworzone są z myślą o osobach pragnących działać profilaktycznie, poprawić jakość snu, borykającymi się z alergią oraz bólami kręgosłupa. Charakterystyczną cechą każdego wyrobu PlantPur jest użycie tkanin o wysokiej gramaturze, które nie zawierają syntetyków, a także posiadają wymagane certyfikaty. Wykorzystywane są składniki naturalne, ekologiczne.

Materace do spania PlantPur składają się z tkanin:

  • bodno użyte na boku materaca, wykonane z dzianiny celulozowej, a dodatkowo nasączone oliwą z oliwek. Dzianina jest wytwarzana z włókien celulozowych pochodzących z drewna bukowego.
  • Ochronna warstwa wysokoelastycznej dzianiny poliestrowej, wykonana w technologii Freshe, pokrywa mikrobiologiczną, pro-biotyczną warstwą, która zwalcza bakterie, grzyby i roztocza, a także działa antyalergicznie.
  • PlantPurTM Aloes stworzona jest z poliestrowej dzianiny z dodatkiem leczniczego ekstraktu z liści aloesu.

MATERAC PLANPUR NATURAL

Materace do spania PlantPurTM Natural zostały stworzone dla osób, które preferują klasyczne materace piankowe ale cenią sobie ekologię, komfort oraz jakość. Co więcej, jest to wyrób medyczny klasy I , więc świetnie się nadaje dla osób z problemami z kręgosłupem i układem
ruchowym. Składa się z dwóch rodzajów pianek:

  • ekologiczna pianka PlantPurTM HR z dodatkiem oleju kokosowego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz odpornością na odkształcenia,. Co więcej, wykonana w specjalnej technologii zwanej moletkowaniem, dzięki czemu na powierzchni pianki pojawiają się równomierne wgłębienia, które gwarantują prawidłowe ułożenie ciała podczas snu, oraz poprawiają krążenie krwi
  • pianka PlantPurTM Visco zawierająca do 50% olejów roślinnych, dzięki której materac jest wygodny i komfortowy.

 

MATERAC PLANTPUR BABY

Materac Plantur baby to materac stworzony z myślą dla najmłodszych i najbardziej wymagających użytkowników. Dopracowany jest w każdym szczególe. Składa się z dwóch warstw:

  • Warstwa wierzchnia: PlantPur Visco to termoelastyczna pianka Visco zawierająca do 50% olejów roślinnych o gęstości 50kg/m3 i grubości 3 cm. Dopasowuje się do ciała dziecka i niweluje przenoszenie drgań.
  • Warstwa bazowa: PlantPur HR to pianka poliuretanowa z dodatkiem oleju kokosowego o gęstości 35kg/m3 i grubości 10 cm. Wykonana bez użycia toksycznych klejów czy rozpuszczalników.

1 comment

Edyta says:

O proszę, ile to człowiek może się dowiedzieć przy okazji przeglądania bloga 🙂 Dzięki za ten wpis! Jestem pewna, że przyda się wielu osobom!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *