Militarne workery

Militarne workery
Nie zawsze musimy nosić eleganckie szpilki czy koturny, które podkreślają naszą kobiecość, szyk i elegancję. Najwyższy czas utrzeć nosa takim obuwiom i zdecydować się na workery!
Militarne buty i workery stały się trendem w tym roku. Świadczy o tym fakt, że pojawiły się one w kolekcjach oraz, że można je dostać niemal w każdym sklepie. Nie musimy ich łączyć tylko ze spodniami czy luźniejszymi rzeczami. Odpowiedni dobór fasonu spódniczki czy sukienki również pozwoli stworzyć nam świetną kreację.
Jeszcze jakiś czas temu workery nie robiły na mnie wrażenia. W wakacje zdecydowałam się na pierwszą parę. Ostatnio – na drugą. I jestem zadowolona! 🙂 Militarne botki (dostępne TU) połączyłam z legginsami z ćwiekami (sama je wykonałam:)), kamizelką w odcieniu butów oraz skórzaną kurtką. Do tego torebka – jak już nie raz wspomniałam, bez torebki nigdzie się nie ruszę 😉 Jak Wam się podoba?
shoes – stylissmo.pl / bag, vest – atmopshere / jacket – New Yorker / leggins – DIY

Romwe Party Season Sale Round 2 ! Up to 60% off!
Valid dates: Nov12 to Nov18
Don?t miss, girls!
Go: http://www.romwe.com/?wndn

xoxo Sandi

88 Comments

  1. kurtka i ćwieki dodały takiego pazura, a' la rockowego stylu. Przyznam, że miałaś bardzo ciekawy pomysł z tymi ćwiekami na legginsach, jest to coś innego niż spotyka się na co dzień. Całość fajnie się prezentuje, myślę że to jest zdecydowanie Twój styl:)