Categories Blog modowy

MODNE WZORY NA SEZON WIOSNA-LATO Z SHEIN

W końcu przywitaliśmy kalendarzową wiosnę!  Brakuje tylko wiosennej temperatury . Dziś razem ze sklepem Shein pokażę Wam modne wzory na sezon wiosna-lato.

MODNE WZORY NA SEZON WIOSNA-LATO

W sezonie wiosna-lato zawsze modnymi wzorami są niezastąpione paski i kwiaty, które nam się kojarzą z tymi porami roku. Z nimi jest tak, jak z małą czarną  – nigdy się nie znudzą 🙂 A co z kolorami? Wszystkie dozwolone! Stawiamy przede wszystkim na pastele. A jeśli lubisz bawić się modą, postaw na mocne odcienie.

KWIATY

Nie ma wątpliwości, że kwiaty to jeden z najmodniejszych i najbardziej lubianych wzorów. Motyw ten powraca jak bumerang i w każdym sezonie ma swoje 5 minut.  Swoje prawdziwe boom przeżywa przede wszystkim wiosną i latem. To wzór modny od zawsze i myślę, że na zawsze. Jest naprawdę bardzo wdzięczny, subtelny i kobiecy. Ja do kwiatów mam słabość, a Wy? Poniżej przedstawiam moje propozycje ubrań na ten sezon.

1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK
4.KLIK 5.KLIK 6.KLIK

PASKI

Modne wzory na sezon wiosna-lato? To zdecydowanie paski, które projektanci uwielbiają w swoich letnich kolekcjach. Pojawiają się w stylu marynarskim, hippie olschoolowym, folkowym, a także w klasyce. Także są uniwersalne. Jednak przy ich wyborze należy uważać, o czym pisałam w poście jak nosić ubrania w paski.  Poniżej przedstawiam propozycje moich pasiastych inspiracji ze sklepu Shein.

1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK
4.KLIK 5.KLIK 6.KLIK

 

6 comments

Monika says:

Śliczne są te sukienki!

Zapraszam CAKEMONIKA 🙂

Agnieszka says:

Kwiaty i paski… to będzie szałowy sezon!
pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

fashion&makeup says:

wszystkie wzory uwielbiam:)

Lili says:

Świetne propozycje ?
Też bardzo lubię takie motywy na ubraniach, choć ubranie też musi „do mnie pasować”☺
Poklikałam ☺
Pozdrawiam
Lili

30plus blog says:

Ach jest w czym wybierać 🙂

dianaplus says:

Przepiękne są te sukienki ??? Te kwiaty skradły moje serce ☺

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *