Categories Uroda

Najlepsze lakiery hybrydowe – Semilac lakiery hybrydowe

Zastanawiasz się jakie są najlepsze lakiery hybrydowe do wykonania trwałego manicure? Postaw na semilac lakiery hybrydowe, które z roku na rok cieszą się niesłabnącą popularnością.

najlpsze lakieru hybrydowe

Na czym polega manicure hybrydowy ?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że manicure hybrydowy jest najczęściej i najchętniej wybieranym rodzajem manicure. W ekspresowym tempie zdobył wiele zwolenniczek. Nic dziwnego! Fenomen manicure polega na tym, że lakiery hybrydowe łączą w sobie zalety lakierów klasycznych oraz żelowych. Manicure hybrydowy utrzymuje się nawet 2-3 tygodnie, tym samym gwarantując piękne paznokcie na długi czas. Warto zaznaczyć, że manicure wykonany zwykłymi lakierami, trzyma się zaledwie kilka dni. Ponadto, lakiery hybrydowe są bardziej odporne na wszelkie odpryśnięcia. Do tego wyglądają bardzo naturalne i delikatnie. Co więcej, dostępne są w bogatej kolorystyce i to w różnych odcieniach. Ich zaleta jest również oszczędność czasu., bowiem ten rodzaj manicure nie wymaga często malowania paznokci, jak tradycyjny. Przygotowanie do wykonania manicure hybrydowego jest identyczne, jak w przypadku tradycyjnego manicure, czyli usuwa się skórki, poleruje i odłuszcza płytkę paznokci, a następnie należy nadać paznokciom kształt. Natomiast ich aplikacja jest banalna. Wystarczy tylko pomalować paznokcie bazą, kolorem oraz topem. jedyna różnicą jest dodatkowe utwardzenie ich pod lampą UV lub LED, co wpływa na ich trwałość oraz wytrzymałość

Najlepsze lakiery hybrydowe – Semilac

Na rynku istnieje ogromna ilość lakierów hybrydowych. Różnią się one od siebie nie tylko kolorem, ale również ceną oraz trwałością. Jakie lakiery hybrydowe są najlepsze? Zdecydowanie na podium znajduje się semilac dostępny na horex.pl. To marka, która cieszy się niezwykle pozytywną opinią i zaufaniem. Co więcej, marka oferuje nie tylko szeroki wybór kolorów, ale również baz, topów o różnym stopniu połysku oraz matowych, Paleta kolorów potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy 🙂 Ich niewątpliwym atutem jest trwałość.

Manicure hybrydowy – czy można go wykonać w domu?

Manicure hybrydowy wykonuje się zazwyczaj w gabinecie kosmetycznym. Pracują tam specjalistki, które mają ukończone szkolenia. Mimo to, można je również wykonać samodzielnie w domu. I to jest zdecydowanie jedna z największych zalet. Wystarczy tylko kupić odpowiedni sprzęt, umożliwiający pomalowanie paznokci. Potrzebne Ci będą następujące produkty:

 • bazy i topy,
 • semilac lakiery hybrydowe w wybranych odcieniach,
 • lampa UV lub LED,
 • pilniki i blok polerski,
 • drewniane patyczki,
 • cleaner,
 • waciki bezpyłkowe.

Następnie należy przygotować paznokcie do manicure i wykonać po kolei kilka czynności:

 1. Pomalować paznokcie bazą i utwardzić paznokcie w lampie.
 2. Pomalować paznokcie na wybrany kolor lub kolory i utwardzić w lampie.
 3. Pomalować paznokcie drugą warstwą koloru i ponownie utwardzić w lampie (w razie potrzeby nałożyć trzecią warstwę).
 4. Pomalować paznokcie topem i utwardzić w lampie.
 5. Przemyć paznokcie cleanerem przy użyciu bezpyłkowych wacików.


2 comments

Świat Pani Domu - Ola says:

Ale masz piękne te zimowo-sweterkowe paznokcie 🙂 Jestem zachwycona.
Szukam właśnie insporacji na nowe paznokcie bo jutro wizyta u kosmetyczki 🙂

dor says:

też lubię hybrydowe lakiery do paznokci, utrzymują się zdecydowanie dłużej niż tradycyjne, bardziej się błyszczą, nie ma odprysków, a cenowo też nie wychodzą o wiele drożej, szczególnie, że maluje się nimi paznokcie rzadziej ze względu na trwałość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *