Ogrodniczki / Dungarees

Ogrodniczki / Dungarees

Ogrodniczki / Dungarees

Ogrodniczki czyli spodnie z charakterystycznym karczkiem z przodu oraz zintegrowanymi szelkami. Swego czasu  robocze oraz ciążowe, a później noszone jako codzienna, awangardowa odzież. Modne w latach 90-tych. Noszono je wtedy m.in do bufiastych, koronkowych bluzek. Pamiętam jeszcze jak sama w nich biegałam po dworze. Przez pewien okres zapomniane, a teraz ponownie powracają do łask. I bardzo dobrze! Jak je nosić modnie i szykownie? Można wybrać wersję elegancka i zdecydować się na szpilki, albo postawić na wygodę – biały t-shirt lub bokserka i do tego trampki. A Wy co sądzicie o ogrodniczkach?
Ja postawiłam na swobodną, sportową stylizację. Moje ogrodniczki dostałam od firmy chicnova, możecie je kupić TUTAJ. Już w tamtym roku poszukiwałam w sh, ale nie mogłam nic ciekawego znaleźć. Te zdecydowanie są w moim guście. Stylizacja najprostsza z możliwych – ogrodniczki połączyłam z białą bokserką i białymi trampkami, dostępnymi tutaj. Dodatek stanowi bransoletka Chevre bijoux i mała torebka. Co sądzicie?
Dungarees– Chicnova / bracelet – Chevre bijoux / top, bag – second hand / shoes – stylowapara

xoxo Sandi

88 Comments

  1. świetne!! bardzo mi się podobają, a Ty świetnie wyglądasz, i jaka figura!! jeśli mogę zasugerować, myślę, że fajnie by było jakbyś pokombinowała z innym kolorkiem ust 🙂