Personalizowany film od Świętego Mikołaja. Wideo od Mikołaja Elfi, list dla dziecka

A co, gdyby Twoje dziecko dostało personalizowany film od Świętego Mikołaja? To możliwe! Otrzymaj wideo od Mikołaja, które zaskoczy Twoją pociechę! Sprawdź, jak zamówić wyjątkowe wideo  i list od Mikołaja dla swojego malucha

Personalizowany film od Świętego Mikołaja
Personalizowany film od Świętego Mikołaja

Personalizowany list od Świętego Mikołaja

Nie ulega wątpliwości, że co roku wiele dzieci pisze list do Świętego Mikołaja z prośbą o dostarczenie im upominków pod choinkę. Niektórzy nadal zostawiają szklankę mleka oraz ciasteczka przy kominku, aby starszy, brodaty Pan nie zapomniał o podarunkach. Myślę, że Tobie również się to zdarzyło w dzieciństwie napisać kilka słów z prośbą o prezenty.

Ja sama pisałam prośbę o zdrowie dla moich najbliższych i drobne upominki. Wiara w Pana z długą, białą brodą, ubranego w czerwony strój, mknącego na saniach, które ciągną renifery, przeciskającego się przez wąskie kominki i zostawiającego upominki  grzecznym dzieciom pod choinką, towarzyszyła mi przez lata. I bardzo się cieszę, ponieważ miałam wiele radości z oczekiwania na Mikołaja. I choć dobrze wiem, że Pan Święty nie istnieje, a za upominki odpowiedzialni są moi najbliżsi, to nadal uważam Święta Bożego Narodzenia za wyjątkowy czas. A Mikołaj jest częścią tradycji. Jego wizerunek wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy!

 

Jednak przez wiele lat nie myślałam tak intensywnie. Od kiedy na świecie pojawił się Maksymilian, na nowo przypomniałam sobie moje dzieciństwo, a Mikołaj ponownie stał się częścią mojego życia. Po cichu pakuję prezenty, mówiąc Maksysiowi, że taki cudowny chłopiec jak on zasługuje na masę upominków!

Oczywiście nie brakuje Mikołajowych przebieranek. Niestety jest jeden minus… Maksymilian w ekspresowym tempie rozpoznaje Mikołaja, a raczej osobę, która się za niego przebrała… Pierwszy raz przebrała się babcia Maksymiliana. Postanowiła założyć strój brodacza, aby zobaczyć reakcję młodego. Wystarczyło, że weszła do pokoju, abyśmy usłyszeli głośne „baba hahahahahha”. Także już wiemy, że nikt z rodziny nie oszuka małego brzdąca, więc  z przebieranek zrezygnowałam

Kod rabatowy 20% na list od Mikołaja oraz wideo z hasłem:
30.12.2023: SNOWY

08.12.2023: SURPRISE

Kliknij TUTAJ

I W ZAMÓWIENIU WPISZ KOD

kod rabatowy elfi

Tak czy siak, dziś chciałam się z Wami podzielić sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzy naszych pociech i podarowania im wiary w Świętego Mikołaja. Jest to personalizowany list od Świętego Mikołaja. A informacje o nim, możecie przeczytać na poniższej grafice. Zamawiając list, otrzymasz go w świetnie zapakowanej kopercie, a wraz z nią dyplom, pocztówkę, naklejkę. Wszystko jest zrobione tak, aby dziecko uwierzyło, że list wysłał prawdziwy Mikołaj 🙂

<< KLIKNIJ TU I ZAMÓW LIST OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA KLIKAJĄC TUTAJ >>

personalizowany list od świętego mikołaja

Personalizowany film od Świętego Mikołaja dla dziecka Elfi

W tym roku postanowiłam stworzyć personalizowany film od Świętego Mikołaja dla dziecka, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Trudno się dziwić! Wideo z Mikołajem, który mówi do dziecka, to dla takiego malucha ogromna frajda i radość. Jak zamówić taki film? To proste! Wystarczy KLIKNĄĆ PONIŻSZY BANER, a następnie wybrać jeden z kilku dostępnych filmów np. Dom Mikołaja, Kuchnia Mikołaja, List do Mikołaja itd.

wideo od mikołaja

W kolejnym kroku wypełniamy rubryki z pustymi polami, wpisując dane takie jak płeć, imię, wiek dziecka, kraj, zalecenia (tutaj mamy kilka do wyboru np. bądź taki, jaki jesteś, bądź wytrwały”), ogólną uwagę np. wiem, że ładnie bawisz się z innymi dziećmi, wiem, że chodzisz do przedszkola itd.

<< ZAMÓW PERSONALIZOWANY FILM OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA KLIKAJĄC TUTAJ >>

Na sam koniec w zależności od wybranego rodzaju filmu, dołączasz konkretne zdjęcia. Przykładowo, personalizowany film od Świętego Mikołaja „Dom Mikołaja” wymaga przesłania pięciu fotografii: dwóch zdjęć malucha, bliskiej osoby, prezentu oraz domu.

Później wystarczy wybrać tylko jakość filmu, a także czas dostawy. Najdłuższy czas oczekiwania na film to zaledwie 24 godziny 🙂 A w przypadku wersji ekspresowych tylko 2 godziny! Także to idealna opcja dla spóźnialskich, którym przypomni się o filmie dzień przed Wigilią 😉 Ja osobiście polecam Wam zamawiać wcześniej, w okolicach BLACK FRIDAY, ponieważ trwają wtedy całkiem fajne promocje. U góry macie dodatkowe kody rabatowe – uważam, ze zniżką 40% jest mega i warto zamówić personalizowane wideo od Świętego Mikołaja 🙂 Wydamy niewiele, a radość dziecka jest bezcenna!

Personalizowany list czy wideo od Mikołaja dla dziecka — co wybrać?

Tak naprawdę to kwestia indywidualna i zależy od Twoich upodobań. Jeśli mamy w domu malucha, który jeszcze nie umie czytać (tak, jak Maksymilian), to lepszym rozwiązaniem będzie film, bo nasza pociecha zrozumie, co ma Mikołaj do przekazania 🙂 Jeśli jednak w domu jest starsze dziecko, które umie czytać, to personalizowany list od Mikołaja na pewno będzie jednym z najpiękniejszych listów, jakie otrzyma. Tym bardziej że obecnie wysyłanie listów nie jest tak popularne, jak kiedyś. W taki sposób możesz przekazać starszakowi tradycje.

Dobrym pomysłem jest zamówienie wideo i listu. To naprawdę świetne prezenty dla dwulatka, które wywołają uśmiech na twarzy dziecka !

Pamiętaj jednak, że list trzeba zamówić nieco wcześniej, ponieważ musi on dojść. Natomiast filmik dostajesz do 24 godzin od złożenia zamówienia. Jak wspomniałam wyżej, to doskonała opcja dla spóźnialskich 😉 Dajcie mi znać, czy już korzystaliście z takiej formy. Jeśli tak, to jaka była reakcja Waszych dzieci? 🙂

wideo od świętego mikołaja

Elfi kod rabatowy wideo od Mikołaja 2023

W okresie od listopada do grudnia jest rabat na elfi film od Mikołaja i tutaj będę Wam dodawała kody rabatowe. Zazwyczaj zniżki wynoszą od 20% 🙂 Dzięki temu będziecie mogli zakupić list elfi lub  film w niższej cenie!

Kod rabatowy 20% na list od Mikołaja oraz wideo z hasłem:
06.11.2023: CLAUS

07.11.2023: SNOWMAN
09.11.23: ELFI

*Wpis zawiera linki afiliacyjne

3 comments

Klara Mayzel says:

Świetne propozycje. Na pewno będę o nich pamiętać.

Ewa says:

super pomysł. każde dziecko o czymś takim

Ewelina Brodnicka says:

Wow na pewno taki film byłby świetną niespodzianką dla dziecka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *