Categories Bez kategorii

PERUKI – CZY WARTO KUPOWAĆ?

Hello my angels! Today i want write about hair extensions and human hair dread extensions.

Cześć moje aniołki! Dzisiaj chciałabym napisać o doczepianych włosach i naturalnych włosach dredach.

PERUKI – CZY WARTO KUPOWAĆ?

Doczepiane włosy, peruki cieszą się popularnością od dawna. Sięgają po nie osoby, które choć na chwilę chcą zmienić swój wygląd Czy warto je kupować? I jakie wybrać?

Peruki syntetyczne – kiedy warto je kupowac?

Peruki syntetyczne charakteryzują się niską ceną, dlatego są tak popularne na rynku. Niestety w porównaniu do włosów naturalnych, sa one mniej trwałe. Jeśli stosujemy je codziennie to musimy liczyć się z tym, że będziemy je często wymieniać. Jednakże są sytuacje, gdzie perujki potrzebujemy do sporadycznego noszenia, czy po prostu chcemy zobaczyć, jak będziemy wyglądać w nowej fryzurze. Wtedy nie zastanawiamy się i śmiało się gamy po opcję tańszą, czyli włosy systetyczne. Nie ma bowiem sensu inwestować w droższą perukę naturalną. Co więcej, ze sztucznych włosów są również często wykonywane peruki zabawowe dla dzieci, choćby te, które są dołączone do kostiumów na bal przebierańców czy przedstawienie w szkole

Peruki naturalne – kiedy warto je kupić?

Peruki naturalne s przede wszystkim bardziej wytrzymałe od syntetycznych. Śmiało starczą nam nawet na kilka dobrych lat. [ponadto są odporne na zniszczenia, a także łatwe w pielęgnacji. Ponadto o wiele lepiej się prezentują. Zarówno doczepiane włosy naturalne, jak i naturalne peruki możemy dodatkowo stylizować – farbować, kręcić czy prostować. Nie plączą się, ani nie puszą.

Kolorowe peruki – idealne na bal

Niewątpliwie sporą popularnością cieszą się kolorowe peruki, które są bardzo chętnie wybierane na wszelkiego rodzaju bale karnawałowe. Stanowią one świetne uzupełnienie stroju, na który się zdecydowaliśmy. Peruki te są syntetyczne i raczej posłużą tylko na kilka tego typu imprez, ale za to nie są zbyt drogie i spokojnie kupimy je w dość niskiej cenie.

Peruki dredy – nowa moda

Popularnością cieszą się również peruki dredy, które wykonane są z włosów w różnych odcieniach. Mogą być również wyposażone w opaskę, która ma na celu trzymanie dredów wysoko i z dala od twarzy. Takie peruki imitują styl rasta i są idealne dla fanów muzyki reggae. Dzięki takiej peruce, możemy również przebrać się na bal karnawałowy za Whopii goldberg czy dziewczynę z Brooklynu z lat 90. Świetne propozycje ma sklep dsoarhair, który proponuje m.in. dread extension czyli doczepiane włosy dredy. Nie zabrakło również szydełkowych warkoczy zwanych crochet braids hair.

Ja swego czasu stosowałam włosy doczepiane, a dokładnie włosy clip in. To włosy, które doczepia się za pomocą spinek. aplikacja jest banalna i nie potrzeba żadnej wizyty u fryzjera. Jeśli dobierzemy odpowiedni kolor, pasujący do odcienia naszych włosów, doczepek naprawdę nie będzie widać. Z czasem zrezygnowałam, ponieważ moje włosy wzmocniły się, zaczęły lepiej wyglądać. natomiast doczepy , które były wykonane z syntetycznego tworzyła, zaczęły po prostu niszczeć. Dlatego jeśli chcecie zaopatrzyć się w peruki lub włosy doczepiany, to pamiętajcie, że peruki syntetyczne mogą sprawdzić się przy sporadycznym użytkowaniu, gdy używamy ich raz na jakiś czas. Natomias na co dzień jednak lepiej sięgać po uzupełnienia z włosów naturalnych. To gwarancja świetnej trwałości oraz atrakcyjnego, świeżego wyglądu.Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach czy wy korzystacie z doczepianych włosów lub peruk?

7 comments

Baro says:

Ja peruki zawsze kupowałam na https://peruka.pl ale tam dredów nigdy nie widziałam

wholesale full lace wigs says:

IT seems it is a new kind of hair extensions

cuticle aligned hair supplier says:

I am interested in the type of hair extensions, can you tell where to buy it?

klaudia1999 says:

hej hej, kupujcie peruki na wigss, sa najlepsze!

klaudia1999 says:

hej hej, ja kupuje peruki zawsze na wigsss wigsss.com, polecam bardzo 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *