Categories Blog modowy

Pikowana listonoszka podbije serce każdej stylowej kobiety

Listonoszka to popularny dodatek odzieżowy, wybierany przez panie w każdym wieku. Na jej popularność składa się wiele czynników, zarówno wizualnych jak i praktycznych. Przyjrzyjmy się listonoszkom i sprawdźmy najciekawsze propozycje wpisujące się w nadchodzące trendy.

Niezastąpiona i niezmiennie modna torebka

Listonoszka to torebka, która pojawiła się w naszej historii bardzo dawno i służyła- zgodnie ze swoją nazwą- pracownikom poczty i konduktorom. Jako element mody kobiecej i męskiej, zagościła na dobre w połowie ubiegłego stulecia. Od tego czasu obserwować mogliśmy momenty jej dużej i umiarkowanej popularności, lecz nigdy zupełnego zapomnienia. Czynnikiem, który ma wpływ na taki stan rzeczy jest niewątpliwie uniwersalność listonoszki. Jej średnia wielkość i pasek przeznaczony do noszenia na ramieniu czynią z niej niezawodną, wygodną i sprawdzająca się w każdych okolicznościach torebkę. Format ten, czyni z niej uniwersalny produkt, który przy drobnych zmianach fasonu oraz dodatków ewoluuje przez kolejne dekady. Plastyczność ta sprawia, że listonoszka to zawsze modna i popularna torebka.

Hit nadchodzącego sezonu- modna, pikowana listonoszka

Wśród ofert sklepowych nietrudno dopasować do siebie idealną listonoszkę, niezależnie od tego, jaki styl preferujemy. Największym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie torebki o barwnym wykończeniu, oryginalne i wyróżniające się. Tendencje w środowiskach wpływających na trendy modowe wskazują, że w zbliżającym się sezonie, prawdziwym hitem stanie się pikowana listonoszka. Jedną z ciekawszych propozycji torebek o takim wykończeniu jest okrągła, damska torebka we wzór kwiatowy. Torebka ta wspaniale wpisuje się w vintagowy, a jednocześnie barwny i unikatowy styl, pożądany dziś przez młode kobiety. Wierzchnia pikowana warstwa, przykuwa uwagę w pierwszej kolejności i wraz z wyrazistymi motywami kwiatowymi nadaje całości dziewczęcego charakteru. Modna, pikowana listonoszka wyposażona jest w regulowany pasek, ozdobiony srebrnym łańcuszkiem, który dodaje jej szyku. Torebka taka stanowić będzie ważny element każdej kreacji, która podkreślać ma indywidualizm posiadaczki i zamiłowanie do niebanalnej, kobiecej elegancji. Dla osób lubiących wyróżniać się z tłumu będzie doskonałym dodatkiem do codziennych eksperymentów z image’m. Z pewnością pokochają ją panie dobrze czujące się w otoczeniu dodatków i ubrań nawiązujących do elegancji połowy ubiegłego stulecia.

Wygodna i praktyczna listonoszka

Modna listonoszka to przede wszystkim bardzo poręczne akcesorium. Możemy przewiesić ją przez ramię, a w przypadku wielu egzemplarzy, skorzystać także z rączki, aby ponieść ją w dłoni. Jej umiarkowany rozmiar pozwoli pomieścić wszystko czego potrzebujemy na co dzień. Z pewnością nie zabraknie miejsca na duży portfel, telefon, a także kosmetyki. Modna, pikowana listonoszka o kształcie okrągłym lub prostokątnym pomieści średniej wielkości kosmetyczkę, dzięki której bez problemu uporządkujemy jej zawartość i umieścimy kosmetyki w jednym miejscu. Eleganckie, przekręcane zapięcie oraz zamek błyskawiczny zapewniają nam wygodny dostęp do wnętrza torebki oraz wpływają na bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

 

1 comment

Świat Pani Domu - Ola says:

Kurcze a ja akurat szukam nowej torebki 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *