Categories klocki NEW

Pingwinia furgonetka ze slushem LEGO 60384 recenzja

Pingwinia furgonetka ze slushem LEGO to kolejny zestaw, który trafił w nasze ręce. Czy auto zachwyciło Maksymiliana? Sprawdźcie recenzję.

pingwinia furgonetka ze slushem

LEGO® 60384 Pingwinia furgonetka ze slushem — najważniejsze informacje

Gdybym miała zadecydować, kto jest większym fanem LEGO, ja czy Maksyś, byłoby ciężko. Sama cieszę się na nowe zestawy i z przyjemnością je składam. Co, jak co, ale LEGO to ponadczasowe klocki, których po prostu nie da się nie lubić. Poza tym niosą za sobą wiele korzyści, o czym pisałam już w artykule, dlaczego warto kupić dzieciom klocki LEGO. Zapewne się ze mną zgodzicie, prawda?

Nasza kolekcja powoli jest coraz większa. Stawiamy na pojedyncze zestawy, bo Maksymilian powoli wychodzi z Duplo na normalne. Ostatnio mieliśmy przyjemność składać LEGO® 60384 Pingwinia furgonetka.

Nazwa i numer: 60384 – Pingwinia furgonetka ze slushem
Seria: Lego City
Data premiery: 1 stycznia 2023
Liczba elementów: 196
Cena katalogowa: 89,99 zł
Rodzaj dystrybucji: szeroka
Gdzie kupić: TaniaKsiazka.pl

Najważniejsze cechy:

  • Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od pięciu lat.
  • W zestawie znajduje się furgonetka ze sklepikiem, akcesoriami, dwie minifigurki.
  • Doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny lub inną okazję dla dzieci w wieku od pięciu lat.

Co ciekawe, model ma 12 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości.

LEGO 60384

Pingwinia furgonetka ze slushem — recenzja klocków LEGO

Przyznam, że furgonetka mnie zachwyciła już od pierwszego wejrzenia i to zanim wpadła w nasze ręce. Mieliśmy wcześniej książeczkę z tegorocznymi nowościami klocków LEGO, które stanowią doskonałe prezenty na święta dla dziecka, i już wtedy przykuła moją uwagę. Osobiście bardzo mi się podoba i mogę Wam polecić. Aby ułatwić Wam decyzję o zakupie, podaję powodów, dla których warto kupić:

  1. Wysokiej jakości wykonanie. Niewątpliwym plusem jest jakość wykonania. Świetnie wykonana jest nie tylko sama furgonetka, ale również napój na górze, czy też rozsuwane drzwi. Nie można się tutaj do niczego przyczepić.
  2. Wyjątkowy design. Dla mnie ogromnym atutem jest design. Wszystko prezentuje się po prostu estetycznie, sama ciężarówka, napój, jak i pozostałe elementy. Nie można nie wspomnieć o naklejkach, dzięki którym furgonetka zyskuje wyjątkowy design.
  3. Zestaw jest bawialny. To z pewnością doceniają maluchy. Z jednej strony furgonetki znajduje się szyba, którą możemy otwierać klientom, którzy przyszli po napój. Z kolei z drugiej strony mamy możliwość całkowitego odchylenia ściany, co pozwala na łatwą i przyjemną pracę w kuchni, polegającą na przygotowaniu zamówionych napojów. No jak dla mnie petarda! Maksymilian bawi się w robotników (mamy żurawia oraz koparę), a furgonetka jest dla robotników, którzy w przerwie zamawiają orzeźwiające koktajle.
  4. Figurki. W zestawie znajdują się dwie figurki, w tym jedna ma kombinezon PINGWINA! A przecież pingwiny są takie urocze, prawda? Dla mnie to taka wisienka na torcie.

LEGO 60384

Niniejszy zestaw z Maksysiem otrzymaliśmy od sklepu TaniaKsiazka.pl w ramach współpracy reklamowej. Nie wpłynęło to w żaden sposób na ocenę produktu.

2 comments

Magdalena Afterweb says:

Synek wygląda na naprawdę szczęśliwego. A to przecież najważniejsze! Chciałabym się dowiedzieć, czy dziecko nieco młodsze niż 5 lat będzie w stanie poradzić sobie z takim zestawem. Czy Maksyś układał furgonetkę samodzielnie, czy Twoja interwencja na którymś etapie zabawy była niezbędna?

sandrak says:

ja mu pomagałam 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *