Piramidka z kółek – dlaczego warto ją kupić?

Piramidka z kółek – dlaczego warto ją kupić?

Wybór zabawki dla dziecka to nie lada wyzwanie. Obecnie sklepy oferują nam naprawdę wiele przeróżnych rzeczy. Świetne rozwiązanie stanowi piramidka z kółek, świetny prezent pod choinkę dla niemowlaka. Dlaczego warto kupić?

Piramidka z kółek – dlaczego warto kupić?

Piramidka to zabawka, która przede wszystkim rozwija zręczność oraz koordynację wzrokowo-manualną. Składa się z pięciu kolorowych kółeczek plastikowych, które buduje się na podstawie. Stanowi to połączenie zabawy z nauką. Maluszek układa kółko jedno na drugim według wielkości. Uczy się porządkowania w ten sposób i oczywiście kolorów, dzięki temu, że kółka są w różnych barwach. Jeżeli maluszek uderzy w podstawkę to piramidka się kiwa.Co więcej, w najmniejszym kółeczku są kolorowe koraliki. Gdy dziecko potrząśnie nim, wydaje odgłos. Ponadto kształty na kółeczku stymulują zmysły oraz zapewniają edukacyjną zabawę. Tego rodzaju zabawka:

  • Rozwija zręczność,
  • Pomaga w rozwijaniu koordynacji wzrokowo-manualnej,
  • Uczy dziecko kolorów,

Piramidka z kółek – pomysł na prezent

Doskonałym prezent na prezent pod choinkę dla niemowlaka stanowi piramidka z kółek marki Fisher-Price. Nie ma wątpliwości, że Fisher-Price to jedna z najlepszych firm, która tworzy zabawki dla dzieci. Ich misją jest przede wszystkim połączenie zabawy z nauką.

 

11 Comments

  1. Zarówno ja jak i trójka mojego rodzeństwa mieliśmy takie jako dzieci – prosta zabawka a zajmuje i rozwija.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *