Categories Aranżacja wnętrz

Plakat mapa – trendy w aranżacji wnętrz

Plakaty to bez wątpienia jeden z najtańszych i najciekawszych pomysłów na odświeżenie aranżacji wnętrza. Ostatnio popularnością cieszy się plakat mapa. Czym wyróżnia się ten trend wnętrzarski? I gdzie można taki plakat zamówić?

Plakat mapa – trendy w aranżacji wnętrz

Od wielu sezonów można zauważyć, że plakaty przezywają swój renesans. Ta moda na stałe wpisała się do najważniejszych trendów aranżacyjnych. Nic dziwnego! Plakaty są tanie i dostępne w wielu, ciekawych odsłonach. Ponadto, nie wymagają remontu. Nie musimy się martwić o zniszczone ściany. A myślę, że nikt z nas nie lubi remontów 🙂 Co więcej, mnogość dostępnych plakatów sprawia, że dopasujemy go do każdego stylu, a także pomieszczenia. Jednym z najmodniejszych trendów w ostatnim czasie jest plakat mapa miasta, który przedstawia topografię ulubionych miast zarówno polskich, europejskich, jak i światowych. Duet czerni i bieli perfekcyjnie odnajduje się w nowoczesnych, mieszkaniach, industrialnych loftach. Natomiast wersja vintage świetnie prezentuje się w pomieszczeniach w rustykalnym stylu.

plakat mapa

Plakat mapa – piękne wspomnienia na dłużej

Co wyróżnia plakat mapa na tle innych? Przede wszystkim możliwość spersonalizowania. Dzięki temu otrzymujemy miasto po swojemu. To doskonały sposób na uwiecznienie różnych ważnych momentów w naszym życiu, takich jak: ślub, narodziny dziecka, pierwsza randka, wydarzenie sportowe. Pozwala również uwiecznić wspomnienia w postaci wycieczek. Zresztą dobrze wiecie, że ja uwielbiam prezenty i plakaty personalizowane 🙂

Gdzie zamówić plakat mapa?

Plakat mapa miasta można kupić na stronie Positive Prints. To polska platforma, na której w szybki i prostu sposób stworzymy drukowany plakat. Największa zaletą jest intuicyjny konfigurator, który krok po kroku prowadzi nas przez każdy etap aż do realizacji zamówienia. Możemy wybrać styl, wersję kolorystyczną, a także personalizację. Jak wiecie, ja jestem wielką miłośniczką spersonalizowanych przedmiotów i dla mnie nabierają one wyjątkowego znaczenia. Zamówienia dokonujemy w trzech prostych krokach:

  1. Najpierw wybieramy styl: kółko, serduszko lub kwadrat, a następnie wersję kolorystyczną. Mamy do wyboru kilka wariantów np. vintage lub po prostu wybieramy jeden kolor z dostępnej palety.
  2. Wybieramy dowolne miejsce, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wystarczy wpisać nazwę miejscowości. Możemy również dodać swój opis: tytuł oraz stopkę.
  3. W ostatnim roku wybieramy format: drukowany plakat, wersję cyfrową, poduszkę lub plakat w ramie, a także orientację i rozmiar.

plakaty mapa

Ja zdecydowałam się na plakat w kształcie serducha. Wybrałam moją rodzinną miejscowość oraz personalizację w postaci napisu „Dom jest tam, gdzie miłość nasza”. Jako, że plakat ma być dekoracją w pokoju Maksysia, wybrałam  jeden z odcieni niebieskiego. Fenomenalnie komponuje się w jego pokoju 🙂 Taki plakat to nie tylko pamiątka dla nas, ale również doskonały pomysł na prezent:

  • ślubny,
  • z okazji rocznicy,
  • urodzinowy,
  • na parapetówkę.

A Wy macie w domu plakaty? Jeśli tak, to jakie? Jestem również ciekawa, co sądzicie o plakatach mapach 🙂

 

2 comments

Pojedztam.pl says:

Plakat mapa bardzo mi się podoba, mamy też w domu plakat z mapą świata.

Meble do salonu says:

Super blog i świetny artykuł na temat plakatów, pozdrawiam;)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *