PLAKATY NA ŚCIANĘ Z CYTATAMI

PLAKATY NA ŚCIANĘ Z CYTATAMI

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że plakaty na ścianę z cytatami są ostatnio bardzo popularnym trendem w aranżacji wnętrz. Nie tylko zdobią dane pomieszczenie, al stanowią również prawdziwą dawkę codziennej motywacji.

plakaty na ścianę z cytatami

PLAKATY NA ŚCIANĘ Z CYTATAMI

Decydując się na plakaty na ścianę z cytatami, możemy zdecydować się na znane powiedzenia lub stworzyć nowe. Kuchnia, przedpokój, salon, sypialnia – każde z tych miejsc jest idealne na ich zamieszczenie. I choć z pozoru jest to prosta forma, daje niesamowite możliwości dekoracyjne. Aranżacja ścian z użyciem plakatów oprawionych w ramę może być zróżnicowana i bogata. Oczywiście wszystko zależy od dominującego wystroju wnętrza. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się przede wszystkim w mieszkaniach w stylu nowoczesnym czy skandynawskim. Motto, na które się zdecydujemy, doda nam każdego dnia energii do działania i jednocześnie urozmaici nasze mieszkanie. Duet idealny! 🙂

PLAKATY NA ŚCIANĘ Z POSTERILLA

Posterilla ( posterilla.pl ) to miejsce w sieci stworzone dla miłośników wnętrz. Znaleźć tam można wspomniane plakaty z cytatami. Plakaty motywacyjne stanowię połączenie sztuki i psychologii. jak już wspomniałam, nie tylko zdobią nasze wnętrza, ale i pobudzają do działania czy tez refleksji. Pozwala to nas wprawić w lepszy nastrój, pobudzić nasze zmysły i pozytywnie nastawić do świata. I ja postanowiłam wzbogacić się o złote myśli. W przedpokoju zamieściłam plakat „Dziś będzie dobry dzień”. Napis ten czytam zawsze przed wyjściem. I uwierzcie, że to działa! Kolejny plakat „Ciesz się małymi rzeczami, …”, wybrałam, aby wiedzieć, że życie to tylko krótka chwila i należy cieszyć się tym, co dzieje się w chwili obecnej, doszukiwać się szczęścia. A Wy macie w domu plakaty na ścianę?

Ostatnio odkryła świetny program do prowadzenia firmy innbusiness.pl/program-do-prowadzenia-firmy/ . Program do zarządzania firmą naprawdę ułatwia życie. Dodatkowo aplikacja jest prosta i intuicyjna Zaś sama obsługa ma ogromne możliwości, które możemy rozszerzyć w każdej chwili w zależności od potrzeb naszej firmy. Posiada bazę klientów i możliwość jej zarządzaniem. ponadto wystawia faktury oraz inne dokumenty. Dodatkowo organizuje nasze biuro i obieg dokumentów. Nie można zapomnieć o finansowej kontroli firmy, co jest niezwykle ważne. Gdy tylko będę wznawiała działalność, na pewno skorzystam. Mieliście do czynienia z takimi programami?

18 Comments

  1. A ja osobiście nie lubię. W moim odczuciu te hasła są tak oczywiste, że aż trywialne. Wolę zapisywać mądre rzeczy w notesie. Najczęściej dotyczą one jednak mojej pracy i pasji. Na ścianę się nie nadają 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *