PŁASZCZE Z TRENCZU

PŁASZCZE Z TRENCZU

Hello my angels! Today I show you a wishlist with my favourite online shop Zaful. I decie, that I write about zaful trench coat.

Cześc moje aniołki! Dzisiaj chciałanym pokazać Wam listę rzeczy z mojego ulubioneg sklepu interetowego Zaful. Zdecydowąłam,że dziś pokażę Wam płaszcze z trenczu.

PŁASZCZE Z TRENCZU

Trencz to bez wątpienia obowiązkowa pozycja w wiosennej garderobie. Te ponadczasowe okrycie wierzchnie gości w modzie damskiej, jak i męskiej od wielu lat. Jego historia sięga początku XIX wieku. Jako pierwszy, płaszcze z trenczu stworzył Thomas Burberry – dla żołnierzy brytyjskich. Wraz z upływem czasu, trencz na stałe wpisał się do świata mody. Obecnie jest noszony na co dzień jako modne okrycie wierzchnie. A w czym tkwi fenomen trenczu? Przede wszystkim w jego uniwersalności. Możemy go nosić na wiele sposobów. Pasuje zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji. Świetnie komponuje się z jeansami, ale również i sukienkami. Najbardziej popularny w odcieniu oliwkowym, beżowym oraz czarnym. Jednakże dostępny w całej gamie kolorystycznej. Jeśli lubisz bawić się modą i kochasz kolory, postaw np. na czerwony trencz. Wyróżnisz się z tłumu! Poniżej przedstawiam Wam kilka płaszczy, które wpadły mi w oko. Dajcie koniecznie znać, który Wam przypadł go gustu i czy macie w swojej szafie płaszcze z trenczu.

1.KLIK 2.KLIK

1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK 4.KLIK

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *