Pomysł na prezent: mieszanka musli mix it

Pomysł na prezent: mieszanka musli mix it

Od ponad roku ćwiczę, a tym samym staram się zdrowo odżywiać.Płatki owsiane, musli stanowią jeden z moich dziennych posiłków. Choć początkowo nie mogłam się przekonać, obecnie nie wyobrażam sobie bez nich dnia. Uwielbiam je łączyć z naturalnym jogurtem i owocami. Dziś chciałabym napisać kilka słów o mieszance musli, którą sprezentowałam sobie z okazji mikołajek – zamówiłam je na www.mixit.pl. Natomiast tym, którzy nie mają pomysłu na prezent serdecznie polecam. Jeśli macie kogoś, kto lubi takie smakołyki, to mieszanka okaże się strzałem w 10!
Co więcej – możecie sami wymyślić nazwę mieszanki! Ale o tym przeczytacie troszkę niżej 🙂


Na początek kilka podstawowych informacji. Na stronie mamy zakładkę „SKOMPONUJ”. Klikając w nią wyświetlają się nam zakładki jak: mix podstawowy i rozszerzenie, suszone owoce oraz dodatki. Wszystkie dostępne składniki są opisane. Dodajemy je do mieszanki klikając przycisk „dodaj”. Możemy kombinować do woli 🙂 Dla każdego smakosza znajdzie się coś dobrego. Wybór jest ogromny, więc minęło trochę czasu zanim zdecydowałam się na ostateczny skład mieszanki. Masa netto tuby to maksymalnie 750 g, więc można zaszaleć! Ja wybrałam następujące składniki:

Bardzo fajna opcja to możliwość nazwania mieszanki. Mamy pole, w którym wpisujemy nazwę, jaka ma widnieć na opakowaniu.

Kolejny plus za ciekawe, wzorzyste opakowanie. Mamy do wyboru kilka kolorowych tub. Ja zdecydowałam się na „sportową”.

A tak wygląda mieszanka:

Podsumowują, uważam, ze to świetny pomysł na prezent, zarówno dla samego siebie jak i dla kogoś. Kontakt z firmą jest na wysokim poziomie, tak samo jakość wyrobu. Paczka przyszła zapakowana, tuba również jest bardzo dobrze zabezpieczona. Dużym plusem jest to, że cena mieszanki nie jest stała i zależy od wybranych składników. Można sobie pozwolić na tańszą wersję oraz na tę droższą. Serdecznie polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy starają się zdrowo odżywiać, a płatki owsiane czy musli stanowi ich posiłek.

www.mixit.pl

xoxo Sandi

42 Comments

  1. w sumie to ciekawy pomysł na prezent, ale nie wiem komu mogłabym go zafundować… może wiecznie odchudzającej się ciotce? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.