POMYSŁ NA ARANŻACJĘ WNĘTRZ: FOTOTAPETY

POMYSŁ NA ARANŻACJĘ WNĘTRZ: FOTOTAPETY

Podczas remontu lub wprowadzenia się do nowego mieszkania/domu, niezwykłą uwagę przykuwa się do aranżacji wnętrza. Fajnie poświęcić trochę czasu i udekorować mieszanie tak, jak nam się zawsze marzyło. Nie zawsze jednak czas lub pieniądze pozwalają na zmianę wystroju. Dlatego wtedy doskonałym pomysłem okazuje się fototapeta, która upiększy każde wnętrze i nada mu świeżości.
Co więcej, współcześnie istnieją takie możliwości produkcyjne, które  gwarantują ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia wydruki. Pozwala to  na zastosowanie ich w salonie, sypialni jak również w pokoju dziecka. Piękne, wyraziste kolory oraz wyjątkowa trwałość to główne cechy charakteryzujące wydruki wielkoformatowe.Co więcej, fototapety nie są tylko na ścianę, ale również na drzwi czy meble – moim zdaniem bomba! Sama osobiście szykuję się do kupna fototapety, bowiem nie opłaca mi się robić remontu pokoju, gdyż niedługo wyfrunę z gniazdka. W związku z tym przygotowałam dla Was propozycje, które pochodzą ze sklepu http://fototapetynawymiar.com/ , może mi coś doradzicie? A może ja doradzę w ten sposób Wam? Dodatkowo sklep oferuje fototapety na wymiar – możecie wybrać dowolne zdjęcie z galerii i  podać wymiary jakie Was interesują.
Fototapety miasto nocą:
Bardzo ciekawym rozwiązaniem są fototapety przedstawiające miasta. Dobry wybór stanowi nocna panorama miasta, oświetlonego latarniami oraz reflektorami samochodów. Fototapeta z takim obrazem nie tylko fantastycznie wygląda na ścianie, wprowadza również do pomieszczenia niepowtarzalny klimat.
fototapeta miasto noca fototpeta miastaFototapety pejzaże:
Fototapety przedstawiające piękne krajobrazy – górskie, leśne oraz pustynne – doskonale zdobią wnętrza, nadając im niepowtarzalny charakter oraz tworząc wrażenie dodatkowej przestrzeni. Ciekawe jest również przeniesienie się do ciepłych krajów za pomocą fototapety plaży.
fototapeta pejzaż fottapeta pejzaz2fototapety plazaFototapety czarno-białe:
Czarno-biała fototapeta to rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie elegancję oraz dobry smak. Nie rozprasza niczyjej uwagi, a jednocześnie w subtelny sposób podkreśla wystrój całego wnętrza.
fototapeta black and whiteFototapety kosmos:
Kosmos fascynuje wszystkich ludzi – zarówno tych małych, jak i tych dużych. Ze względu na bogactwo gwiezdnych konstelacji stawowi wyjątkowo wdzięczny obiekt zdjęć i grafik, które mogą zostać później wykorzystane jako motyw fototapety.
fototapta kosmosFototapety dla dzieci:
Wybór fototapety do pokoju chłopca czy dziewczynki nie jest zadaniem łatwym. Powinna ona przede wszystkim trafiać w jego gust i zainteresowania. Warto wybrać fototapety z bohaterami bajek.
fototapeta dziecko dz fototapeta dziecko ch

17 Comments

  1. Ja nosiłam się z zamiarem kupna fototapety do nowego pokoju ale padło jednak na skromniejsze rozwiązanie-obraz 🙂

  2. Nie wiem, ale fototapety jakoś do mnie nie przemawiają być może dlatego, że był na nie szał w latach 90tych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *