PRZEGLĄD POŚCIELI ZE SKLEPEM AMUMU

PRZEGLĄD POŚCIELI ZE SKLEPEM AMUMU

Obecnie mamy ogromny wybór pościeli dla niemowląt czy starszych dzieci. Oczywiście najważniejsza kwestia to wybór odpowiedniego materiału, roszmiaru. natomiast design schodzi na drugi plan. Dziś przygotowałam dla Was przegląd pościeli ze sklepem amumu.

PRZEGLĄD POŚCIELI ZE SKLEPEM AMUMU

Pokój dziecięcy ma być przede wszystkim funkcjonalny i bezpieczny. Bezpieczeństwo dotyczy wyboru odpowiedniego łóżeczka, materaca czy pościeli. Zanim zdecydujemy się na ostateczny zakup, bierzemy pod uwagę wiele czynników. W drugiej kolejności stawiamy na wygląd wymienionych elementów, które stanowią uzupełnienie całego pokoju. Zdecydowanie najtrudniej wybrać pościel bowiem obecnie wybór jest naprawdę ogromny. Nie tylko w kolorach, ale i wzorach. Coraz częściej możemy dostać produkty szyte w Polsce, wykonane naprawdę bardzo solidnie i charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Ja zdecydowałam się na kilka kompletów pościeli, a jeden z nich pochodzi ze sklepu AMUMU. Sklep oferuje  wzorzyste komplety z wypełnieniem, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również posiadają certyfikat Oeko-Tex®Standard100.

Ja zdecydowałam się na niebieskie misie, które idealnie nadają się dla chłopca. Jak Wam się podoba mój wybór?

 

8 Comments

  1. Pamiętam jak w ciąży, jeszcze niewiele oglądając zdjęć w Internecie , kupiłam pstrokatą pościel, a potem napatrzyłam się na szarości i miętę i żałowałam.

  2. Śliczna pościel! Ja dla maluszka tym razem nie musiałam niczego kupować, bo wszystko zostało po starszej siostrzyce. Stawiałam na neutralne kolory, więc nie miałam diwnego wrażenia, że kładę chłopca w pościeli z księżniczkami. 🙂

  3. Ładne wzory, chociaż taki zestaw pościeli raczej już dla starszego niemowlęcia/dziecka, nie na sam początek. Ale warto się zaopatrzyć wcześniej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *