Recenzja książki „Artystka” Daniel Lachendro

Wieczór w łóżku, a do tego dobra książka. Idealny czas na relaks. Dziś recenzja książki „Artystka” Daniel Lachendro. Czy warto ją przeczytać?

Recenzja książki „Artystka” Daniel Lachendro

Od kiedy zostałam mamą, narzekam na brak czasu na czytanie. Niestety natłok obowiązków mnie przytłacza i zamiast czytać, wolę np. poćwiczyć. jednak staram sie znaleźc chociaż kilkanaście minut na przeczytanie jednej książki w jakiś 20 podejściach. Lepsze to niż nic 😀 Ostatnio w moje ręce trafiła książka „Artystka”, której autorem jest Daniel Lachendro. Muszę szczerze przyznać, że wybrałam ją na totalny chill. Nie spodziewałam się żadnych zachwytów. Po prostu zależało mi na oderwaniu się od codzienności. Czytając książkę, poznajemy Raula, młodego mężczyznę, którego dręczą wspomnienia koszmarnego i pełnego przemocy dzieciństwa. Mężczyzna stara się odnaleźć w dorosłym życiu. Pomaga mu w tym sąsiadka, Alice, których łączy coś więcej niż przyjaźń. Wszystko zmienia się, gdy kobieta postanawia zacząć nowy eta w swoim życiu i wyjeżdża do Tajlandii. Tym samym Raul zostaje sam. Czy ta sytuacja sprawi, że dostrzeże jak wiele straci? Czy otrzyma szansę na prawdziwa miłość, o której marzy?

Recenzja książki „Artystka” Daniel Lachendro – moja opinia

Książka ma postą fabułe, jest pisana prostym językiem i stylem. Czyli idealna na wieczorny chill. Mimo to, jest w niej coś, co wciąga i czyta się ją z zapartym tchem. Czytałam kartka po kartce, będąc ciekawa co się wydarzy. Musze przyznać, ze sama historia wydaje się naprawdę naturalna. Bohaterem jest Raul, młody mężczyzna, który mieszka w Maladze wraz z mamą oraz młodszym bratem. Żyje wspomnieniami trudnego dzieciństwa, które wpływa na jego dorosłe życie. Zapomnieć o nich pomaga mu sąsiadka – Alice. łączy ich nie tylko przyjaźń, ale coś więcej. Ich spotkania bardzo szybko zamieniają się w namiętność i wyjątkowo dobry seks. Tą świetną zabawę przerywa Alice, wyznając, ze nie jest w stanie żyć w takim układzie, bo zaczyna coś czuć do Raula. Alice decyduje się wyjechać na stałe aż do Tajlandii. W tym czasie mężczyzna zaczyna rozumie, jak ważna była w jego życiu Alice.Jak potoczą się losy bohaterów? Koniecznie przeczytajcie! Dodam tylko, że można się tu pokusić o miano literatury erotycznej. Czytałam sporo takich powieści i mi osobiście to nie przeszkadza. Moim (jakże skromnym) zdaniem, to książka idealna właśnie na wieczory relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków. Czyta się ją naprawdę szybko i przyjemnie 🙂

1 comment

Świat Pani Domu - Ola says:

Moja Babcia pewnie byłaby zachwycona ta książką bo uwielbia takie klimaty w literaturze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *