Recenzja Loreal double extension beauty tusz do rzęs

Recenzja Loreal double extension beauty tusz do rzęs

Większość kobiet marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Niestety nie każda takie ma. Na całe szczescie dostępne są tusze do rzęs, które potrafią wydłużyć, pogrubić rzesy. Dziś recenzja loreal double extensio beuaty tubes.

Od producenta- Loreal double extension beauty

Tusz nadaje rzesom intensywny kolor i wydłuża nawet do 80%. taki efekt możliwy jest do uzyskania, dzięki opatentowanemu połączeniu polimeru sieciowego i żelu Simugel. Unikalna formuła owija rzęsy, a schnąc tworzy tubki, które je wydłużają, wyrównują oraz wygładzają. Co więcej, w bazie znajdziemy ceramidy R, prowitaminę B5, uzupełniające strukturę rzęs. Dodatkowo regenerują i chronią je. Ze względu na to, że Simugel pęcznieje podczas kontaktu z wodą, tusz łatwo się zmywa przy użyciu ciepłej wody.

Loreal double extension beauty – jak nakładać?

Tusz nakładamy w dwóch krokach:

1. Nanieś bazę pielęgnacyjną, która uzupełnia strukturę rzęs.

2. Nanieś czarną maskarę, która tworzy ultra-wydłużające tubki.

Demakijażu dokonujemy tylko przy użyciu ciepłej wody.

Loreal double extension beauty  – wady i zalety

Tusz Loreal double extension beauty to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które mają krótkie, jasne rzęsy. W moim przypadku bardzo dobrze się sprawdził. Po pomalowaniu rzęsy są pięknie podkreślone. Da się zauważyć efekt wydłużenia i pogrubienia. Jedynym minusem jest baza, która lekko skleja rzęsy. Dlatego po jej aplikacji trzeba chwilę odczekać, aby nie posklejać rzęs ze sobą.

 

Na koniec mam dla Was kod rabatowy 10% ważny do 15.01.2020 na zakup produktów z kategorii tusze: 10%sandicious

14 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.