SHEIN Black Friday

SHEIN Black Friday

Black Friday, zwany czarnym piątkiem, to dzień wielkich wyprzedaży. W ten dzień ceny są bardzo niskie, a rabaty sięgają nawet 90%! Specjalną ofertę przygotował sklep SHEIn – ShEIN Black Friday. Zobaczcie mój łup!

SHEIN Black Friday – czym jest czarny piątek?

Czarny Piątek to odpowiedź na Black Friday czyli wyprzedażowe święto, w którym bierze udział tysiące marek! To doskonała okazja do łowców zakupów i miłośników rabatów. Święto przyszło do Nas zza oceanu i bardzo szybko zyskało wielu zwolenników. Nic dziwnego! Kto nie lubi promocji? Z roku na rok coraz więcej sklepów bierze udział w akcji, a ceny spadają nawet do 90%! Wśród moich ulubionych sklepów, jest SHEIN, który przygotował specjalną prmocję – SHEIN Black Friday.  Użyj mojego kodu i zyskaj 15% zniżki!

Kurtka jeansowa – SHEIN Black Friday

Kurtka jeansowa to element garderoby, który stanowi moje must have. Ale w szafie wciąż ich za mało. Zdecydowałam się na kolejną. Zestawiłam ją z sukienką w kolorze beżowym oraz botkach na grubszym obcasie. To doskonała alternatywa dla niewygodnych szpilek. A podczas spacerfów z wózkiem, komfort chodzenia to podstawa. Jak Wam się podoba taki look?

jacket – SHEIN / boots – GEMRE / dress – here

Use my code BF191155 for an extra 15% off the entire SHEIN site! / użyj mojego kodu i zyskaj 15% zniżki!

22 Comments

  1. Czy oprócz blacfriday są w roku jeszcze jakieś okresy w których można załapać sie na podobne obniżki cen?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *