SHUMEE – NOWE MIEJSCE W SIECI

SHUMEE – NOWE MIEJSCE W SIECI

Nie ma wątpliwości, że należę do grona (większości) kobiet, które uwielbiają ciuchy. I zawsze w przepełnionej szafie znajdzie się miejsce na nową bluzeczkę lub kolejną parę butów. Oczywiście są rzeczy, w których nie chodzę.. Dlatego raz na jakiś czas robię wielki przegląd szafy i wyprzedaję ciuchy. W tym roku w wyprzedaży szafy pomaga mi aplikacja SHUMEE. Co to? Jak z niej korzystać? Już tłumaczę!

SHUMEE – NOWE MIEJSCE W SIECI

Celem portalu jest stworzenie aktywnej bazy użytkowników. Pozwala ona na błyskawiczną sprzedaż rzeczy, jak i ich zakup. Dodatkowo dodane produkty można oceniać oraz głosować. Dzięki temu wiemy co uczestnikom się podoba, czy np. rzeczy, które dodamy budzą zainteresowanie społeczności. Aby dokładniej pokazać działanie aplikacji, przedstawiam 3 funkcje, na których się ona opiera:

 • Głosuj  czyli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach. bierz udział w ciekawych dyskusjach
 • Pytaj społeczność  lub wybrane osoby o opinię na każdy temat poprzez Vote,
 • Polecaj  ulubione miejsca, produkty, a także wydarzenia.
 • Używaj #hashtagów. W ten sposób dotrzesz do interesujących Cię informacji.

shumee

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI?

Z shumee korzystamy przez aplikację mobilną (Google Play i AppStore) lub przez stronę www – to dla mnie duży plus! Aby wystawić przedmioty należy zacząć od weryfikacji swojego profilu jako sprzedawcy. Ma to służyć ułatwieniu przy transakcjach – aplikacja umożliwia wygodne metody płatności, które pozwalają ominąć umawiania się z kupującym na przekazanie gotówki.Gdy nasz profil zostanie zweryfikowany, możemy przejść do sprzedaży. Klikamy przycisk „S” i wybieramy opcję SPRZEDAJ, a na stroni www – przycisk SPRZEDAJ, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Następnie uzupełniamy pola typu: dodanie zdjęć, nazwa, kategoria, cena itd i udostępniamy:) Proste, prawda?

JAK MNIE ZNALEŹĆ NA SHUMEE?

Moje konto to: Sandra Kozłowska. Możecie zobaczyć co sprzedaję 🙂 I gorąco polecam Wam również zarejestrować się -> TUTAJ.

shumee

 

 

10 Comments

 1. Aplikacja brzmi nieźle ☺
  Rzeczy które ty masz na sprzedaż bardziej mnie zachęcającą?
  Pozdrawiam
  Lili-93.blogspot.com

 2. Bardzo fajna sprawa! Chyba najbardziej podoba mi się, że jest to w formie wygodnej apki:)
  Świetne ułatwienie… no i oczywiście każdy z pewnością chętnie by wypróbował.
  Rewelacja 🙂
  Pozdrawiam ciepło! 🙂

 3. Ciekawe miejsce, idealne dla osób, które mają mnóstwo ubrań na sprzedaż a także chcą coś ładnego kupić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *