Sportowa elegancja.

Sportowa elegancja.

Stylizacja: sportowa elegancja

Łączenie stylów w modzie jest bardzo popularne. Jednakże przy bawieniu się modą musimy uważać, aby elementy garderoby pasowały do siebie. Moją ulubioną kombinację stanowi to sportowa elegancja, która zakłada połączenie stylu eleganckiego i sportowego. Taki styl łączy swobodę, wygodę z kobiecością, elegancją i klasą. Odpowiedni zarówno na wyjątkowe okazje, ale również na co dzień. Dziś bawiąc się modą,postawiłam na dwa style. Jednakże szaleństwo ograniczyło się do klasycznego łączenia kolorów: czerni i bieli.  Zdecydowałam się na bluzę, do kupienia TU, która od dawna chodziła mi po głowie. Co więcej, bluza pochodzi ze sklepu ebutik, który zaproponował mi bycie ambasadorką marki. Mam nadzieję, że zostanę ją przez długo okres. Połączyłam ją z asymetrycznymi szortami. Natomiast elegancję reprezentują śliczne sandałki z perełkami. Dodatek stanowi czarna torebka oraz biało czarna bransoletka. Co sądzicie?
blouse – Forever Pink / shorts – Sheinside / sandals – Oasap / bracelet – Chevre bijoux / necklace – podobny na bonprix.pl / 

Jako ambasadorka marki, zapraszam Was do zapoznania się z asortymentem sklepu ebutik.pl. Znajdziecie tam ciekawe rzeczy i może wybierzecie coś dla siebie. 

xoxo Sandi

110 Comments