SPOSÓB NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY

SPOSÓB NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY

Atopowe zapalenie skóry to schorzenie, które charakteryzuje się spierzchniętą, suchą, a także skłonną do podrażnień skórą. Istnieją także okresowe zaostrzenia choroby, objawiające się bardziej dokuczliwymi objawami. Jako, że AZS dotknęło o mnie, dziś omówię sposób na atopowe zapalenie skóry.

AZS opisuje się jako przewlekły stan zapalny skóry, który nie obejmuje całego naszego ciała, lecz jest umiejscowiony w danych obszarach. Najczęściej miejscem zapalnym są okolice karku, zgięcia kolan i łokci, a także stopy. AZS może przybrać postać swędzących pęcherzyków na dłoniach.

sposób na atopowe zapalenie skóry

SPOSÓB NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY: ATOPIS
W walce z AZS pomaga mi Novaclear ATOPIS. Formuła tych dermokosmetyków oparta jest na innowacyjnym połączeniu organicznego oleju konopnego z ekstraktem z korzenia lukrecji. Kosmetyki te przede wszystkim:
-łagodzi podrażnienia
-natłuszcza skórę
-nawilża skórę
-uzupełnia lipidy odbudowując powłokę hydrolipidową naskórka.
Co więcej, produkty ATOPIS nie zawierają żadnych drażniących substancji chemicznych.

sposób na atopowe zapalenie skóry

JAK STOSOWAĆ?
Novacleat ATOPIS stosujemy w codziennej pielęgnacji.

Mogę śmiało stwierdzić, że ATOPIS to sposób na atopowe zapalenie skóry godny polecenia. Po regularnym stosowaniu obydwóch produktów, zauważyłam poprawę stanu mojej skóry. Przede wszystkim przestała być przesuszona. Produkty świetnie nawilżyły moje ciało, zwłaszcza okolice zgięć kolan, łokci – miejsca, które są szczególnie suche w moim przypadku.

Na sam koniec oczywiście coś ode mnie 😀 Jak zapewne każdy z Was wie, aluminium ma bardzo szerokie wykorzystanie m.in. w budownictwie, przemyśle. Wykorzystuje się go również przy tworzeniu elementów dekoracyjnych oraz wykończeniowych. Dlatego ma swoje miejsce niemalże w każdej firmie, jak i domu. Jego jedną z największych zalet jest łatwość obróbki, którą oferuje m.in. mettec.com.pl . Firma swoim klientom zapewnia wsparcie , terminowość, szybkość, a także dbałość o każdy detal.

16 Comments

 1. Ja sezonowo mam z tym problem, może jakaś alergia skórna… muszę pamiętać o tych rozwiązania na przyszłość… Miłego dnia. Jestem tutaj.

 2. Tak! Coś takiego właśnie bym chciała kupić komuś bliskiego, kogo męczy coś na kształt AZS.
  Doskonale się prezentują kosmetyki.
  Wydają się profesjonalną linią.
  Pozdrawiam serdecznie! 🙂

 3. To super, że produkty się sprawdziły i możesz je polecić innym 🙂
  Ja nie miałam nigdy problemów z atopowym zapaleniem skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *