Categories Bez kategorii

Sposób na relaks w Magii dla ciała

Każda kobieta potrzebuje odpoczynku od codzienny obowiązków. Wieczór z ulubionym serialem, kieliszkiem wina czy SPA to jedne z najlepszych propozycji. Dziś cudowny sposób na relaks w Magii dla ciała, dzięki któremu zapomnisz o codziennej rutynie.

Magia dla ciała – czas na relaks

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że wszechobecny pęd to jedna z głównych przyczyn braku czasu na odpoczynek. Żyjąc w biegu zapominamy o tym, aby usiąść , zdrowo się odżywiać, uprawiać regularnie sport czy po prostu znaleźć czas dla siebie. Do tego dochodzi ciągły stres, który negatywnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Taki styl życia powoduje, że nie mamy chwili na to, aby zregenerować zarówno swoje ciało, jak i umysł. A przecież powinny one ze sobą współgrać.Dlatego nie bagatelizujmy relaksu i zafundujmy sobie dzień w SPA w wyjątkowym miejscu, jakim jest Magia dla Ciała Day SPA.

Magia dla Ciała Day SPA – magiczne miejsce

Magia dla Ciała Day Spa to wyjątkowo magiczne miejsce, które znajdziesz tuż pod Wrocławiem, a dokładnie na Bielanach Wrocławskim.Sam salon już od samego początku daje nutkę tajemniczości. Po samej nazwie możesz spodziewać się, że zajmą się Tobą prawdziwe czarodziejki i czarodzieje, którzy w magiczny sposób zajmą się Twoim stresem. Mimo tego magicznego klimatu, niewątpliwym atutem tego miejsca jest naturalność. Wybierając Magię dla Ciała, oddajesz się w ręce specjalistów, którzy wykorzystują dotyk zamiast maszyn i naturalne produkty zamiast kosmetyków nafaszerowanych substancjami chemicznymi. To magiczne miejsce przede wszystkim cechuje się sztuką masażu, która leczy nie tylko ciało, ale również zmysły. Dzięki temu zregenerujesz ciało i zrelaksujesz umysł, zapominając na chwilę o wszelkich obowiązkach.

Magia dla Ciała Day SPA – oferta

W tym wyjątkowym i nietuzinkowym miejscu, mamy do wyboru bardzo ciekawą ofertę. Możemy skorzystać z:

  • masażu leczniczego np. masaż sportowy, terapia bólów głowy,
  • masażu relaksacyjnego np. klasyczny, antycellulitowy,
  • zabiegów fizjoterapeutycznych,
  • kosmetyki twarzy np. peelingu kawitacyjnego,
  • odnowy ciała np. peelingu całego ciała,
  • floatingu, czyli formy relaksu, polegającej na unoszeniu się na wodzi wysyconej solą EPSOM.

2 comments

Jenovia Dżemson says:

Poszłoby się do takiej sauny… Pozdrawiam!^^

Świat Pani Domu - Ola says:

Chętnie wybrałabym się do takiego spa. Trochę relaksu by mi się przydało..Ba…należy się!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *