Sweatshirt tiger

Sweatshirt tiger
Bluzy z printem podbiły światowe wybiegi już w tamtym roku. Wiele miłośniczek mody pokochało je od razu. Dostępnych jest pełno kolorów oraz printów: zwierząt, lalek barbie, jedzenia, postaci z kreskówek, celebrytów itd. Z pewnością każdy znalazłby coś dla siebie. Ja wynalazłam białą bluzę z tygrysem, dostępną tu. Połączyłam ją ze spódnicą. Do tego dobrałam czarne rasjtopy Veera przeciwżylakowa. Zdecydowałam się na bardzo ładne, modne i jednocześnie wygodne botki na słupku zaprojektowane w mocnym stylu, które możecie kupić tu. Całość uzupełnia torebka i zegarek.
sweatshirt – amiclubwear / skirt – sh, podobna na bonprix / tights – veera przeciwżylakowa /  shoes – RENEE / bag – Oasap / watch – katherine
 

zdjęcia: Krzysztof Budzowski

 http://www.oasap.com/cote_details

98 Comments

  1. Zaintrygowałaś mnie tymi przeciwżylakowymi rajstopami!!! Szczerze, po drugiej ciąży pojawiły mi się na prawej łydce fatalne zielonkawe żylaki. No szpecą okropnie!!! Koniecznie muszę coś z tym zrobić!!!!
    P.S. Wyglądasz szałowo!!!

    1. Co więcej poprawiają krążenie i sa dobre na zmęczone nogi. Testuje je dopiero drugi tydzień, ale mama mówi,że naprawde jakby jej nogi odpoczywały;p Z żylakami nie mamy problemu, więc ciężko mi ocenić pod tym względem.