Świnka skarbonka Fisher Price – zabawka edukacyjna do nauki liczenia

Świnka skarbonka Fisher Price  – zabawka edukacyjna do nauki liczenia

Świnka skarbonka marki Fisher Price to doskonała zabawka edukacyjna, która uczy liczyć. Dlaczego warto ją kupić?

Świnka skarbonka Fisher Price – zabawka edukacyjna do nauki liczenia

Świnka Skarbonka do liczenia to zabawka z linii „Ucz się i śmiej”. łączy ze sobą zabawę oraz naukę. Świnka posiada 10 monet, a każda moneta oznaczona jest cyfrą. Zadaniem dziecka jest wrzucać monety do skarbonki. W trakcie wrzucania, świnka liczy po kolei pieniążki, ucząc w ten sposób dziecko cyfr od 1 do 10. Posiada dodatkowo otwierane drzwiczki, dzięki którym Nasza pociecha może na nowo wysypać monety. Całość uzupełniają dźwięki i piosenki, które wprowadzają naszego malucha w świat cyfr, liczenia czy przeciwieństw. Dodatkowo dziecko może nacisnąć nosek świnki. Wydaje ona wtedy wesołe dźwięki oraz aktywowany jest śmieszny, wibrujących ruch.

Świnka skarbonka Fisher Price Świnka skarbonka Fisher Price

 Świnka skarbonka Fisher Price – dlaczego warto kupić?

Nie byłabym sobą, gdybym po raz kolejny nie postawiła na zabawkę edukacyjną. I taką właśnie jest świnka skarbonka Fisher Price. Przede wszytkim:

  • wczesna nauka – wypowiedzi oraz piosenki uczą nasze maluchy cyfr, liczenia i przeciwieństw,
  • zręczność – w trakcie zabawy dziecko musi chwycić i włożyć monetę do skarbonki. W ten sposób rozwija zręczność oraz koordynację ręka-oko,
  • ciekawość – świnka pozwala odkryć związku przyczynowo-skutkowe. Dotyczy to choćby naciskania noska, po którym świnka wydaje odgłos, a także wrzucania monet , a następnie otwierania drzwiczek.

Świnka skarbonka Fisher Price

 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy. Muszę Wam przyznać, że to pierwsza zabawka, która Maksyś bawi się codziennie 🙂 Oczywiście innymi też się zachwycał, ale entuzjazm opadał. Tutaj chwytanie monet i wrzucanie ich przez szczelinę bardzo mu się spodobało. A ja byłam pozytywnie zaskoczona, że od razu wiedział co ma robić. Kiedy on mi tak urósł i dojrzał? 🙂

A Wy lubicie zabawki edukacyjne?


20 Comments

  1. Jak nawet ja widzę u siebie zastosowanie z taką skarbonką. Ach, przydałaby mi się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.