Sztyblety ze złotym łańcuszkiem

Sztyblety ze złotym łańcuszkiem

Stylizacja: sztyblety

Sztyblety to obuwie przeznaczone do jazdy konnej. Jednakże obecnie również i na co dzień. To buty za kostkę, które charakteryzują się prostą formą.Od kilku sezonów stanowią obowiązkową pozycje w garderobie na sezon jesienno-zimowy. Sztyblety to buty praktyczne i uniwersalne, które świetnie sprawdza się niemalże w każdej stylizacji. Duża różnorodność modeli sprawi, że każda z nas znajdzie coś dla siebie. Zdecydowałam się na czarne sztyblety ze złotym łańcuszkiem. Idealne zarówno do eleganckich stylizacji, jak i do tych swobodniejszych i luźniejszych. Możecie je kupić TUTAJ. Dziś postawiłam na zwyklaka –  miętowy crop top, bluzę. Dodatek stanowi naszyjnik ebutik oraz bransoletka. Co sądzicie?
Jeżeli buty Wam się podobają, macie szanse je wygrać <oraz inne modele>  w konkursie z sercetotulet na moim fanpag’u KLIK.
shoes – secretoutlet / bracelet – Chevre bijoux / necklace – ebutik / skirt – sandicious, diy / crop top – kobofashion

xoxo Sandi

96 Comments

  1. Nie słyszałam że te buty się tak nazywają jednak dobrze wiedzieć, natomiast ja bym na co dzień w takich butach nie chodziłam bo jak koleżanka wyżej nie jestem przekonana 🙂

  2. Całość bardzo fajna 😉 A butki świetne, wygodne? Właśnie szukam czegoś takiego na płaskim obcasie bo w moich zbyt ciężko prowadzi autko.
    Dodaje do obserwowanych i skromnie czekam na rewanż 😉