Categories Bez kategorii

TAŚMY Z NADRUKIEM – ELEMENT WIZERUNKOWY FIRMY

Wiele firm doceniło zalety stosowania zindywidualizowanych akcesoriów do pakowania przesyłek i paczek. Jednakże wciąż istnieje grupa, która nie docenia zalet, jakie w sobie kryje takie rozwiązanie. Dziś chciałabym omówić taśmy z nadrukiem z logo firmy, dostępne w sklepie https://tasmaklejaca.pl/,  które stanowią doskonały element wizerunkowy firmy.

TAŚMY  NADRUKIEM – ZALETY

Główną zaletą stosowania taśm z nadrukiem jest promocja firmy. Opakowanie, które owinięte jest taśmą z logiem firmy oraz informacjami na jej temat, podkreśla prestż, a także sugeruje profesjonalizm. Paczki przechodzą przez wiele osób, a takie zabezpieczenie mówi o tym, iż marka dba o to, aby paczka dotarła w całości do klienta. Ponadto, szary karton z bezbarwną taśmą i brakiem nadruku, nie sugeruje nam, jaka paczka do nas przyszła. Natomiast, gdy karton obklejony jest taśmą z nadrukiem, od razu wiemy, które zamówienie do nas dotarło. Co więcej, sam karton z taką taśmą staje się materiałem reklamowym i to już w pomieszczeniu magazynowym. Chcąc  czy nie chcąc, magazynier pakując paczkę, zwrócić uwagę na napis na taśmie. W wielu przypadkach nazwę zapamięta, a firma nie narzuca się w ten sposób potencjalnemu klientowi.

TAŚMY Z NADRUKIEM – ATRAKCYJNOŚĆ

Taśma z własnym nadrukiem zwiększa atrakcyjność paczki. Firmy używając jej, informują swojego klienta, że o niego dba, oferuje najwyższą jakoś usług niezależnie od generowanych kosztów. W ten sposób budzi zaufanie, podnosi prestiż i wywiera pozytywne wrażenie na kliencie.

TAŚMY Z NADRUKIEM – REKLAMA

Taśmy z nadrukiem nie tylko reklamują firmę, ale mogą również promować konkretne usługi, produkty czy aktualne promocje. W przeciwieństwie do ulotek, czy biuletynów, nie są tzw. zbędną makulaturą czy nachalnym marketingiem. Taśma jest integralną częścią ka że paczki i pełni określoną funkcję (zwiększa wytrzymałość paczki), a więc nie zostanie odebrana przez klienta jako nachalny czy zbędny marketing.

2 comments

Agnieszka says:

Niby tylko taśma a ile zalet… wydaje mi się, ze dodaje również profesjonalizmu…
pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

Multitapes says:

Dziękuję za wyczerpujący wpis na temat taśm

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *