Categories Bez kategorii

TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ

Mija już kolejny tydzień od kiedy jestem w Polsce. Szczerze mówiąc na początku było mi trochę dziwnie :p Ale powoli się przyzwyczajam. Kilka osób pytało mnie jak się w końcu zmieściłam. Uwierzcie,że ledwo co 😀 Starczyło miejsca na wszystko, ale gdybyśmy mieli jeszcze coś do zapakowania – nie ma szans :p Na siłę już wciskałam poduszkę oraz koszyk, który dostałam w prezencie od moich współpracowników. Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na wyjazd za granicę, zdecydowanie zamówię np. na stronie http://piatkabus.pl/,  od razu ze 4 miejsca :p Gdy wróciłam do Polski, pisałam już o tym, czekało na mnie sporo paczek. Jedna z nich była od firmy diagosis i zawierała glukometr oraz termometr na podczerwień. Dziś kilka słów o tym drugim, dlaczego go wybrałam, jakie są zalety itd.
termoment na podczerwien 1O produkcie:
Termometr przeznaczony jest do pomiary temp. ciała i otoczenia w sposób bezdotykowy. Zapewnia dokładny i wiarygodny pomiar w bardzo krótkim czasie. Po włączeniu urządzenia wyświetla się ostatni zarejestrowany wynik. Termometr wyłącza się automatycznie po 30 sek.
termoment na podczerwien 2 termoment na podczerwien 3Zalety:
– łatwy w czyszczeniu czujnik
– umożliwia szybki i prezycyjny odczyt temperatury
– ma podświetlany wyświetlacz   łatwa aplikacja
– zapisuje w pamięci 12 ostatnich wyników
– po włączeniu urządzenia automatycznie wyświetla się ostatni zarejestrowany wynik
Tryby pomiaru:
tryby pomiaru termometrtermoment na podczerwien 4 (2)Moja opinia:
Nie ma wątpliwości,że to zdecydowanie lepsza wersja niż tradycyjny termometr. Wkładanie pod pachę termometru i czekanie bywało męczące. Tutaj wynik mamy w trybie natychmiastowym. Dodatkowo, aplikacja jest banalna. Co prawda mamą nie jestem, ale uważam, że to bardzo fajne rozwiązanie dla mam, które chcą zmierzyć temperaturę swoim dzieciom. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem termometru, zdecydowanie polecam ten od diagosis 🙂 Na stronie są również dostępne glukometry, testy ciążowe oraz narkotykowe. Termometr jest również dostępny w sklepie admed24.pl

12 comments

Quanna says:

O tak, ja też nie lubię czekać na zmierzenie temperatury tradycyjnym termometrem! Taki na podczerwień to fajne rozwiązanie 🙂

Alexandra K says:

Fajny!

Zapraszam na nowy wpis! Koniecznie sprawdź, bo przygotowałam coś fajnego! 🙂
ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM

Beauty Unearthly says:

Interesting post. We keep in touch. xx

Ania says:

Bardzo fajne są takie termometry 🙂 Wydaja mi się dużo dokładniejsze od tradycyjnych.

Life by MARCELKA says:

taki termometr to podstawa !

Żaneta Serocka says:

tez go mam, ładny, wygodny i skuteczny termometr

Monika says:

Faktycznie dobry pomysl, szczegolnie dla wiercacych sie dzieci i niemowlakow. Te tradycyjne termometry zawsze mnie denerwowaly….

Sabrina Cosmetics says:

Taki termometr zdecydowanie jest najlepszy 🙂

Beata says:

Ja używam dla dzieci, ale nieraz mam wątpliwości co do dokładności. Wystarczy przesunąć termomentr o 3 milimetry na czole i pomiar już jest inny.Trzeba też uważać na poziom baterii, bo wtedy na pewno źle wskazuje. A w przypadku dzieci, to bardzo ważne w końcu.

Agnieszka Wieczorek says:

Mój tato ma glukometr z tej firmy i bardzo sobie chwali. Termometr też wygląda ciekawie.
Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt 🙂

sandrak says:

wzajemnie!

Astrall says:

Ciekawe! 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *