Categories Blog Lifestylowy NEW

The Lovers – ekskluzywna gra erotyczna dla par. Recenzja

Natłok obowiązków, dzieci, stres, spadek libido i rutyna to tylko niektóre czynniki, które sprawiają, że wiele par spycha na drugi plan swoje życie erotyczne. Istnieje wiele poradnikowych sposobów, ale nie każdy ma rację bytu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po gry erotyczne, które rozbudzą zmysły i na nowo rozpalą ogień w Waszej sypialni. Poznaj „The lovers”, ekskluzywną grę erotyczną.

the lovers

Na czym polega gra erotyczna The lovers?

Gry erotyczne to temat tabu, a wciąż przez część osób są uważane za zbyt perwersyjne. Kojarzone z czymś złym i wyuzdanym. Być może jest to wynik tanich gier, które są pełne niedopracowanych grafik, a także pozycji zapożyczonych z Kamasutry i tyle. Na całe szczęście na rynku istnieją również takie gry, które są warte uwagi i potrafią świetnie urozmaicić związek. Jedną z nich jest „The lovers”: ekskluzywna gra erotyczna, którą stworzyli polscy twórcy.

„The lovers” wyróżnia to, że cała rozgrywka nie trwa tylko i wyłącznie jeden wieczór, a rozciąga się na tygodnie. Co ważne, uczestnicy nie mogą przeglądać ani tasować talii przed rozpoczęciem zabawy! I choć bardzo byście chcieli to zrobić — nie róbcie! Ta nuta tajemniczości ma tylko podsycać Waszą ciekawość i budować napięcie. Gra polega na tym, że każdy z partnerów otrzymuje własną talię — przypominam, NIE PRZEGLĄDAJCIE KART! W każdej turze musicie dobrać 3 karty z wierzchu — to karta misji i karty dodatkowe. Misja to nic innego, jak zadanie, które musisz wykonać. Jednak nie możesz jej zdradzić swojemu partnerowi, dopóki nie wykonasz powierzonego zadania. Nie ma tu ściśle określonego czasu trwania tury, więc sami możecie to ustalić np. 5 dni, 10 dni, a nawet in dwa tygodnie.

Może Wam się wydawać, że to długo, ale uwierzcie mi, że rozłożenie zadań w czasie to jeden z największych atutów tej gry! Misje są tak skonstruowane, że wymagają od Ciebie przygotowania. Musisz zadbać o rekwizyty, a także zaplanować dzień, czyli po prostu opracować plan wykonania zadania. Są także nieco mniej wymagające misje, ale niektóre będą wymagały zagospodarowania czasu, co jest niełatwym zadaniem, gdy pracujemy i mamy sporo obowiązków. Gdy wykonasz zadanie w określonym przez Was czasie, pokazujesz kartę swojemu partnerowi i zapisujesz punkty. W sytuacji, gdy zrezygnujesz z misji albo nie zdążysz jej wykonać, musisz sobie odjąć punkty.

Nie muszę chyba Wam tłumaczyć, że im więcej punktów, tym lepiej. I tu wcale nie chodzi o to, aby wygrać grę z partnerem! Punkty nie świadczą tylko i wyłącznie o twojej wygranej. Możesz je również wydać po to, aby użyć dodatkowych kart, będących pewnego rodzaju nagrodą. Może to być zadanie dla drugiej połówki, którego celem jest sprawienie Tobie przyjemności. Możemy je użyć wtedy, kiedy chcemy, o ile mamy odpowiednią ilość punktów. Warto jednak pamiętać, ze druga połówka może odmówić wykonania zadania, ale wtedy traci punkty. Na samym końcu odbywa się finał. Osoba, która wygrała, wybiera jedną z dwóch nagród na ostatniej karcie.

Do końca listopada macie 10% zniżki na grę NMAMA-10 na stronie thelovers.eu.pl.

recenzja the lovers

Gra The lovers – warianty gry

„The lovers” to seria, składająca się z trzech kompletów o różnym stopniu zaawansowania.

  1. Romantic – to wersja idealna dla par, które dopiero się poznają. Nie wymaga zbyt dużych przygotować i co ważne, nie wymaga nadmiernej śmiałości. Z tego względu będzie odpowiednia również dla osób, które po prostu się wstydzą, ale pragną urozmaicać swoje życie seksualne. Misje w tej wersji są naprawdę bardzo fajne, a niektóre potrafią wywołać dużo uśmiechu. W tym wydaniu chodzi bardziej o realizowanie takich małych fantazji, na które po prostu brakuje czasu na co dzień. Gra ma za zadanie jakby wymusić w parterach wzajemne pamiętanie o sobie i robienie czegoś dla siebie. Największa zaleta jest to, że zadania są skonstruowane w taki sposób, że Wasz partner Was zaskoczy i odmieni z pozoru zwykły dzień. Będziesz wyczekiwać i zastanawiać się, czy dziś wykona swoją misję? I to podsyca ciekawość, a jednocześnie pozwala zwiększyć efekt zaskoczenia.
  2. Hardcore – to drugi poziom zaawansowania, który poleca się parom z długoletnim stażem. Tu ważne jest, aby partnerzy ufali sobie w sferze intymnej i nie krępowali się. Gra składa się z dwóch rodzajów zestawu. Jest to Master & Slave — jeden partner gra talią osoby dominującej, a druga — osoby uległej. Drugi zestaw to Switch, w której para może się wymieniać rolami. W tym wariancie nie liczcie na subtelne pieszczoty ani na przyjemne masaże. Misja dotyczy przede wszystkim licznych fetyszy, które nie lezą w naturze każdej osoby.
  3. Pervert — ten wariant gry przeznaczony jest dla osób, które nie mają żadnych zahamowań. I tu już gra wymaga zaangażowania osób trzecich. Ta wersja jeszcze nie jest dostępna, ale… wyczekujcie jej!

Co więcej, możecie również zamówić dodatki do gier:

  • Gadżety,
  • Miejsca,
  • Przebrania,
  • Pozycje.
Dodatki mogą być grane samodzielnie, albo też łączone. Przykładowo możecie połączyć Gadżety i Miejsca, Przebrania i Pozycje, co może okazać się dla Was ciekawym wyzwaniem, a jednocześnie daje Wam dużą elastyczność dostosowania gry do swoich preferencji.

gra erotyczna the lovers

Dla kogo gra The lovers?

Moim skromnym zadaniem „The lovers” to gra, która doskonale sprawdzi się u każdej pary zarówno tej, która dopiero się poznaje, jak i tych, którzy są w długoletnich związkach. To gra dla osób, które chcą urozmaicić swoje życie erotyczne, a także rozpalić ogień w sypialni, rozbudzić wyobraźnię i zmysły. I to wcale nie jest tak, że musi się układać źle — absolutnie nie! Gra ma na celu po prostu zadbać o to, abyście spędzili czas, zaspokajając wzajemnie swoje potrzeby, dobrze się bawiąc i robić coś innego, co będzie fajnym urozmaiceniem codziennych dni, pełnych stresuj, bieganiny i obowiązków. To takie miłe oderwanie się od rzeczywistości i skupienie się na przyjemności, okazywaniu swojej miłości oraz zaufania.

Z drugiej strony po grę można sięgnąć również wtedy, gdy zauważyliście znudzenie, oziębłość, rutynę, co Wam bardzo przeszkadza i chcecie nad tym popracować. Gra będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią wprost mówić o tym, czego wymagają od partnera, jakie są ich fantazje, a za pomocą kart mogą się otworzyć i pokazać swojej drugiej połówce, co lubią, co sprawa im przyjemność.

 

*wpis sponsorowany, powstał we współpracy z marką thelovers.eu/pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *