Uratuj swoje paznokcie dzięki serum z Arkady TC16

Łamliwość, rozdwajanie czy infekcje grzybicze paznokci to powszechne problemy, z którymi boryka się wiele osób. Mogą one wynikać zarówno z niedoborów makro i mikroelementów w organizmie, jak i nadmiernych zabiegów kosmetycznych czy trudnych warunków zewnętrznych, które osłabiają paznokcie. Serum z Arkady TC16, zawierające kolagen, olejek z drzewa herbacianego i glicerynę, może jednak skutecznie im zaradzić, zapewniając paznokciom zdrowie i piękny wygląd. Z czego wynika jego skuteczność? Już wyjaśniamy!

Wzmocnienie paznokci dzięki kolagenowi

Słabe i zniszczone paznokcie wymagają odbudowy, a naturalny kolagen zawarty w serum z Arkady TC16 jest składnikiem, który zapewni płytce paznokciowej i skórkom wokół paznokcia dogłębne odżywienie i regenerację. Dzięki niemu paznokcie staną się elastyczne, jędrne i wytrzymałe. Serum z Arkady TC16 dostarcza paznokciom podstawowego budulca, wzmacniając je, zapobiegając równocześnie ich łamliwości i rozdwajaniu. Warto zatem włączyć je do codziennej pielęgnacji, zarówno jako element profilaktyczny, jak i serum rewitalizujące w sytuacji, gdy nasze paznokcie potrzebują regeneracji i odbudowy.

Źródło: https://strefaurody.pl/product-pol-80070-Arkada-Serum-kolagenowe-TC16-regeneracja-skory-i-paznokci-11-ml.html 

Walka z infekcjami grzybiczymi dzięki olejkowi z drzewa herbacianego

Grzybica paznokci, znana także jako onychomikoza, jest zwykle spowodowana przez infekcję grzybiczą. Grzyby, które najczęściej powodują grzybicę paznokci, należą do rodziny dermatofitów. Problem ten jest dla wielu osób dość wstydliwy, ale nie można unikać tematu lub go lekceważyć. Trzeba mieć bowiem świadomość, że grzybicą paznokci łatwo się zarazić, dlatego ważne jest szybkie reagowanie i rozwiązanie problemu. Zawarty serum z Arkady TC16 olejek z drzewa herbacianego słynie ze swoich właściwości antygrzybicznych, co pozwala na skuteczną terapię przeciwgrzybiczną, która przywróci zdrowie paznokciom zainfekowanym grzybicą. 

Nawilżenie i regeneracja dzięki glicerynie

Piękne i zdrowe paznokcie to także w pełni nawilżona płytka paznokciowa i wał okołopaznokciowy. Składnikiem serum z Arkady TC16, który gwarantuje utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, jest gliceryna. Jej działanie jest dogłębne i co ważne, zapobiega ona utracie wody, wiążąc ją w tkankach naskórka i paznokcia. Tym samym stosowanie serum z Arkady TC16 umożliwia nawilżenie paznokci i skóry wokół nich, zapobiegając przesuszeniu, które może prowadzić do ich osłabienia.

Jak stosować serum z Arkady TC16 na paznokcie?

Serum z Arkady TC16 należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. W celu odżywienia, ochrony i regeneracji paznokci wystarczy aplikować niewielką ilość produktu bezpośrednio na paznokcie oraz skórę wokół nich, a następnie delikatnie wmasować, aż do wchłonięcia. Można go stosować raz dziennie, najlepiej wieczorem, aby pozwolić serum zadziałać przez noc.

Warto jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i reaguje inaczej na produkty pielęgnacyjne. Dlatego ważne jest, aby obserwować efekty stosowania preparatu i dostosowywać pielęgnację paznokci do indywidualnych potrzeb. Pamiętajmy także o tym, że zdrowe paznokcie to również efekt zdrowego stylu życia, właściwej diety i dbałości o ogólną higienę dłoni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *