Categories Bez kategorii

VIMED – DLA ŻYCIA PEŁNEGO ZDROWIA I RADOŚCI

Zdrowie jest niezwykle ważne w naszym życiu. Nie da się go kupić. Dlatego dbanie o nasze zdrowie powinno u każdego z nas stanowić priorytet. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z chorobami cywilizacyjnymi, inaczej chorobami XXI wieku, które są globalnymi i powszechnie występującymi schorzeniami. Związane są ujemnymi skutkami życia w warunkach wysoko rozwiniętej cywilizacji. Jak się przed nimi uchronić?

Choroby cywilizacyjne są globalne i szerzą się. Na szczęście można z nimi walczyć. Zajmuje się tym między innymi Centrum Medyczne Vimed – vimed.pl. Czym jest Vimed? Już Wam tłumaczę.

Centrum Medyczne Vimed

W skład CM Vimed wchozą bardzo dobrze wykwalifikowani, zaangażowani specjaliści: lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki oraz dietetycy.

CM Vimed – misja

Misją CM Vimed jest przede wszystkim poprawienie jakości życia ludzi, tym samym jego przedłużenie, dzięki stosowaniu spersonalizowanej medycyny stylu życia. Zespół wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe i łączy je z tradycją medycyny. Terapia, która jest wdrażana bazuje na czynnikach, które zaliczamy do stylu życia. Dzięki stosowaniu się do zaleceń, pacjenci zdobywają nową jakość życia, nowe szanse, a także możliwości.

CM Vimed – czym się zajmuje?

CM Vimed zajmuje się medycyną stylu życia, która jest nową gałęzią medycyny. Rozwój nauki, a w tym immunologii, genetyki, nutrigenetyki, nutrigenomiki, medycyny komórkowej, a także wielu innych obszarów związanych z medycyną, biologią i fizyką, pozwolił na poznanie przyczyn chorób cywilizacyjnych i jednocześnie znalazł sposób na spowolnienie procesu starzenia się. W ten sposób CM Vimed tworzy terapię, której celem jest zlikwidowanie przyczyny chorób, wyleczenie ich.

2 comments

Amira says:

Interesting post dear! xx

Dorota says:

Bardzo ciekawa jest ta misja, oby wszystko poszło w najlepszym kierunku 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *