Tidestore vintage skirt & coco-fashion wishlist

Tidestore vintage skirt & coco-fashion wishlist

Stylizacja: Vintage skirt

Chociaż na co dzień najchętniej ubierałabym trampki i adidasy, to czasami lubię założyć szpilki, tym samym wyglądać kobieco i elegancko. W dzisiejszej stylizacji postawiłam na oryginalną spódnicę firmy Tidestore, dostępną TUTAJ. Od razu przykuła moją uwagę, bo nie można przejść koło niej obojętnie. W szafie mam dość już zwykłym kloszowych lub ołówkowych spódnic, dlatego wybrałam coś innego, wyróżniającego się. Zestawiłam ją z koronkową, krótką bluzką. Długo nie mogłam się przekonać do takiej długości. Jednak w końcu się odważyłam. Koronkowe cudo znalazłam w lumpeksie. A co mam na nogach? Szpilki, które mogliście już zobaczyć w jednym z poprzednich postów. Możecie je kupić TUTAJ. Dodatek stanowi torebka, do kupienia TU, oraz bransoletka Chevre bijoux.
skirt – tidestore / blouse – second hand, topshop / shoes – sammydress / bag – sammydress / bracelet, earrings – Chevre bijouxA na koniec przedstawiam Wam kilka porduktów, które wybrałam na stronie coco-fashion. Można tam znaleźc wiele naprawdę ciekawym rzeczy. Oto te, które wybrałam:

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK
5. KLIK 6.KLIK 7. KLIK 8. KLIK

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK
4. KLIK 5. KLIK 6. KLIK
xoxo Sandi

90 Comments

  1. Wow, ale dżaga!! 🙂 Z taką figurą to tylko takie kuse wdzianka nosić, trzeba pokazywać to co ma się najlepsze 🙂 Spódniczka absolutnie wyróżnia się na tle innych, też już mi się marzy coś innego, wciąż dookoła te rozkloszowane fasony…:| i en króttki topik też jest mega kuszący! 🙂 Boska całość kochana 🙂 buziaki :*