VOGUEC.COM

VOGUEC.COM
Połowa października zdecydowanie nas rozpieściła piękną pogodą i słoneczkiem. Niestety jesień już mamy, zima coraz bliżej i robi się coraz chłodniej. Ostatnio dodałam post z kurtkami zimowymi. Natomiast dzisiaj, wraz ze sklepem VOGUEC.COM prezentuję kilka cieplejszych, jesienno-zimowych ubrań, które zdecydowanie są moim must have.
1. Płaszcze –  kiedy byłam młodsza, zdecydowanie wołałam kurtki. Obecnie płaszcze są dla mnie nieodłączną częścią garderoby każdej kobiety. Moim must have zdecydowanie jest, a właściwie była (bo już ją posiadam) jeansowa kurtka, ocieplana misiem.
1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK  5. KLIK  6. KLIK
2. Swetry – doskonale pasują do każdej stylizacji i co najważniejsze – są naprawdę ciepłe!:)

1. KLIK  2. KLIK 3. KLIK   4. KLIK  5. KLIK  6. KLIK

3. Kurtki – oprócz płaszcza, warto zaopatrzyć się także w kurtki 🙂

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK
4. Sukienki – czyli najbardziej kobieca część naszej garderoby. Odpowiednio dobrana doda szyku oraz podkreśli naszą figurę. Oto kilka propozycji na sezon jesień – zima.

 1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK 5. KLIK 6. KLIK 7. KLIK 8. KLIK
xoxo Sandi

59 Comments

 1. Wszystkie rzeczy są świetne 🙂 Ja mam kurtkę bardzo podobną do tej drugiej.
  Ta czwarta sukienka jest bardzo ciekawa 😉
  PS.Jasne, że obserwujemy;) Ja już dodaję.

 2. ŚWIETNY BLOG
  Ciekawie i miło się czyta notki, a wygląd jest naprawdę ładny. Wpada w oko i nie jest zbyt chaotyczny. Na pewno będę wpadała częściej, dlatego licze na to ze mnie zaobserwujesz, a wtedy ja ciebie rowniez zaobserwuje na 1000% jak i również skomentujesz mojego najnowszego posta, ponieważ bardzo mi na tym zależy jak i na obserwacji. Milego dnia 😉

  http://kinga-kingaa2500.blogspot.com/

 3. Pamiętam jak w mniej więcej 2003 roku w środku zimy dziewczyny chodziły z kurtkami przed pas i świeciły gołymi brzuchami… dobrze, że ta moda się skończyła i teraz panują ciepłe kurtki i sweterki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.