Categories Bez kategorii

WAKACYJNA PODRÓŻ BUSEM DO HOLANDII

Podróżowanie busem cieszy się ogromną popularnością, mimo rozwoju linii lotniczych. Nowoczesne busy stanowią gwarancję nie tylko bezpieczeństwa, ale i wygody. Sprawdzą się najlepiej, gdy miejsce docelowe znajduje się niezbyt daleko. Wakacyjna podróż busem do Holandii i Niemiec to idealny pomysł na odpoczynek!

WAKACYJNA PODRÓŻ BUSEM DO HOLANDII

Holandia to bez wątpienia kraj, który powinniśmy odwiedzić. Choć kraj ten kojarzy się z wiatrakami, tulipanami i serem, to słynie również z uroczych miasteczek, zabytków. Znajdziemy w nim również park rozrywki! Podróż wakacyjna busem do Holandii będzie świetnym rozwiązaniem. Do zalet busów należy fakt, że dotrzemy dokładnie w miejsce, w które chcemy dotrzeć. Co więcej, np. juzwa.pl oferuje nam opcję dojazd door to door – bus odbiera nas ze wskazanego adres w Polsce i dowozi nas pod konkretny adres w Holandii. To świetne rozwiązanie, ponieważ nie mamy żadnych przesiadek i nie musimy się tułać z bagażami.

Moja przygoda w Holandii opierała się przede wszystkim na pracy, więc zobaczyłam zdecydowanie mało, ale wszystko do nadrobienia!

WAKACYJNA PODRÓŻ BUSEM DO HOLANDII – BAGAŻ

A co z bagażami? Otóż każdy pasażer może zabrać ze sobą bagaż (bezpłatny przewów). Ilość i wymiary zależą od ustaleń przewoźnika. W przypadku juzwa są to dwie sztuki bagażu o standardowych wymiarach, maks 20 kg (łącznie 40 kg) oraz bagaż podręczny – do 10 kg.

 

 

3 comments

Świat w kolorze blond says:

Mam nadzieję, że mi również uda się odwiedzić Holandię:) Pozdrawiam

Adam says:

Polecam Holandię, odwiedzam w każde wakacje od 5 lat.

Ola says:

Podróżowanie to naprawdę fajna sprawa, można tak wiele zwiedzić, poznać nowych ludzi i ich kulturę. To przygoda i wspomnienia na całe życie. Jeśli tylko mamy do tego sposobność, zdecydowanie warto organizować takie wyjazdy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *