Categories Uroda

WYSZUKIWARKA SALONÓW: MOJSALON

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że internet ułatwia naszą egzystencję. Będąc nastolatką, nie pomyślałam, że w przyszłości będzie niemalże nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Co więcej, obecnie większość informacji szukamy na stronach internetowych i zdobywamy właśnie dzięki nim. I nie tylko chodzi mi o wiadomości, ale również informacji dotyczących firm czy usług. Poszukując danej usługi, często wchodzimy na stronę firmy, czytamy komentarze, opinie, aby podjąć decyzję co wybrać, która firma jest godna polecenia itd. Ostatnio natknęłam się na portal, będący idealnym miejscem dla każdej z Pań, a mianowicie mojsalon.eu. To idealne miejsce dla kobiet, które chcą dobrze wygląd. Mojsalon to portal będący mapą po świecie fryzur i paznokci. Za pomocą wyszukiwarki, wybieranie miasto i usługę, która Was interesuje np. „Fryzjerstwo”, „Medycyna estetyczna” czy „depilacja laserowa”. Na stronie znajdują się informacje o fryzjerach oraz salonach kosmetycznych w każdej okolicy. Do tego znajdziecie tam rekomendacje lokalizację najlepszych salonów, oferowane usługi wraz z cennikiem. A także galerię zdjęć fryzur czy zdobienia paznokci. Jak dla mnie bomba! Zwłaszcza, gdy jesteśmy w nowym, nieznanym nam mieście lub gdy, wciąż szukamy tej jedynej kosmetyczki i tej jedynej fryzjerki ( a oto nie łatwo :p O ile fryzjerkę już znalazłam – i nawet będąc w Holandii, czekam aż tylko zjadę do Polski i w końcu będę mogła odświeżyć moje już ledwo istniejące ombre :p tak kosmetyczki jeszcze nie mam. Nie muszę przecież Wam mówić, że warto znaleźć zaufany salon, cieszący się pozytywną opinią innych. Na portalu można dzielić się swoją opinią na etmat salonów. Także możecie sprawdzić opinię, jak i również dodać swoją własną i w ten sposób pomóc innym przy wyborze.
Co więcej, mojsalon to także źródło wiedzy. Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów ze świata urody. To miejsce, w którym odnajdzie się każda kobieta.
A jeśli sama masz swój salon, dodaj go koniecznie do bazy – dzielą Cię tylko trzy kroki: założenie konta, uzupełnienie profilu i … promowanie salonu. To banalne:
Ja już napisałam o mojsalon swojej fryzjerce. Jak doda konto od razu dodam pozytywną opinię J  A no i najważniejsze… serwis jest darmowy, założenie konta trwa tylko małą chwileczkę. Także zapraszam Was serdecznie na stronę.

13 comments

Megly says:

Nie miałam pojęcia, że taka wyszukiwarka w ogóle istnieje. Fajna sprawa. Zarówno dla klienta, jak i właściciela salonu. Pozdrawiam ciepło 🙂

xxveronica says:

Taka wyszukiwarka to świetna sprawa. 🙂

xxveronica.blogspot.com

coosure says:

Przyda się dla osób, które np. są gdzies na wycieczce, w podróży lub wybierają się do innego miasta i chcą zahaczyć o salon fryzjerski itd. U siebie w mieście bym tego nie potrzebowała bo raczej orientuje się go co znajdę 🙂

crafty-zone says:

Nigdy nie słyszałam o tej stronie, ale wygląda ciekawie 🙂

Slim Size Me says:

Brzmi interesująco. Z chęcią zajrzę.

Lola says:

Interesting!

NEW BLOG ! please follow me : YOUNG BLOG

Stephanie says:

Hi nice post it was good to see
Also see top rated coupons by Fivestarcoupon.com

Tijana says:

That looks cool! 🙂
Have a nice day!

fashionabejita.blogspot.com

Melania says:

So interesting post 🙂

xoxo ❤
Melania | modeintechnicolor.blogspot.com

www.marzenabartosz.pl says:

Fajna ta wyszukiwarka lecę ją przejrzeć 🙂

Angelika Bogusz says:

Taka wyszukiwarka to świetna sprawa. Nie miałam o niej pojęcia.
Zaraz tam zajrzę. 🙂

Pozdrawiam
Birginsen

Aneris says:

Może faktycznie warto zdać się na taką wyszukiwarkę ;>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *