Żegnaj #selfie, witaj #FRIENDSIE !

Żegnaj #selfie, witaj #FRIENDSIE !
Zapewne każdy z Was wie co to selfie. Dla przypomnienia – to zdjęcie wykonywane z trzymanego w ręku aparatu. A mówiąc prościej zwykła „samojebka”. Choć nadal popularne, powoli ustępuje miejsca nowemy trendowi. Jak już zapewne zdążyliście przeczytać na inny blogach,  słynnemu Lordowi Somersby udało się znaleźć alternatywę dla zdjęć selfie, a mianowicie FRIENDSIE.
Friendsie to nowy trend, mający na celu wrzucanie do social mediów zdjęć z przyjaciółmi. Co więcej, udostępniając takie zdjęcia, możecie walczyć o nagrody. Wszystkie foty oznaczone hashtagiem #friendsie oraz #somersby na platformach społecznościowych, będą monitorowane przez samego Lorda. Wybierze on najlepsze z najlepszych! Także bierzcie do ręki aparat i dorwijcie kogoś do wspólnej fotki, a może to właśnie do Was napisze sam Lord? Regulamin akcji możecie przeczytać tutaj.
Ja  już dostałam upominek od Lorda i jestem zadowolona. Oprócz piw, w paczce znalazł się friendsiemejker – przyrząd do robienia zdjęć. Od dziś stanie się moim niezbędnikiem!

A tak się robi #friendsie!

 A oto kilka friendsie:-)

*Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich akceptujących regulamin

58 Comments

  1. Niestety, na diecie nie mogę pić piwa, a somersby jest taaaaki pyszny 🙁
    ale Jego akcja bardzo mi się podoba 😀

  2. Taaa…wystarczą mi same napoje alkoholowe. Lordzie, podać ci swą pocztę? :DA tak poważniej- trendy coraz bardziej mne zadziwiają…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *