Zwierzęce printy – jak je nosić?

Zwierzęce printy – jak je nosić?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że zwierzęce printy to jeden z najgorętszych trendów ostatnich sezonów. Nic nie wskazuje, że odejdzie w zapomnienie. Jak nosić zwierzęce printy?

Zwierzęce printy – jak je nosić?

Cętki lamparta, wężowa skóra i paski zebry to wzory, które już od dłuższego czasu królują na wybiegach mody. pokochały je projektanci największych domów mody oraz fashionistki. I choć wydawać by się mogło, że ten print jest trudny w stylizowaniu, to wcale tak nie jest. Wystarczy odpowiednio dobrać elementy garderoby, co nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać. Zwierzęce printy nosimy na wiele okazji. Na co dzień, na randkę, na wieczorne wyjście, a nawet i imprezy okolicznościowe.

Zwierzęce wzory – z czym łączyć?

Zwierzęce printy są wyraziste, wręcz ekstrawaganckie i kobiece. Zazwyczaj się je uwielbia albo zwyczajnie nie lubi. Przez wiele lat kojarzyły się głównie z seksownymi, a nawet i wulgarnymi outfitami. Jednak odpowiednia stylizacja wcale nie musi być kiczowata. Decydując się na zwierzęce printy, musisz uważać, aby nie przesadzić. Ten print jest na tyle odważny, że łączymy go ze stonowanymi odcieniami oraz prostymi krojami. Unikaj długości mini oraz wyzywających fasonów. A jak już się zdecydujesz, to dobrze je połącz np. mini w cętki z obszernym golfem, a do tego sportowe buty. W ten sposób unikniesz zbyt wulgarnego look’u.

Zwierzęce printy – stylizacja na co dzień

Lamparcie cętki, wężowa skóra czy pasy zebry to doskonały pomysł na niebanalną stylizację na co dzień. Moja propozycja to koszula w zwierzęcy print. Jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się zarówno w casualowych zestawach, jak i eleganckich. tym razem postawiłam na codzienny outfit. Połączyłam ją z czarnymi spodniami oraz sportowym obuwiem.

blouse – bonprix /  pants – here / shoes – here /
zwierzece printy

 

24 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.