About me

Nazywam się Sandra. Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, specjalność public relations i branding. Z zawodu krawiec. Blog traktuję jako oderwanie się od szarej rzeczywistości. To mój mały, prywatny kącik, moja pasja. Modę uwielbiam od zawsze. Zainteresowanie nią,wszczepiła we mnie moja mama oraz jej siostry, które zawsze dobrze wyglądają i mają świetny styl. Inspiracją do stawiania pierwszy kroków w świecie mody, w przerabianiu ubrań i szyciu zainspirował mnie sunrise fashion week w Kołobrzegu, gdzie spotkałam wielu fantastycznych ludzi z genialnymi projektami. Następnie poszłam do Policealnej Szkoły Projektowania Odzieży w Toruniu, aby zdobyć wiedzę z zakresu szycia, konstrukcji oraz projektowania odzieży. Zdobyłam cenne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu stylizacji, analizy kolorystycznej. Postanowiłam również rozwinąć bloga, a teraz zaczęłam rozwijać siebie i pogłębiać swoją wiedzę z zakresu stylisty, personal shopper.

W razie pytań lub chęci do współpracy, proszę pisać na maila / If you have any questions please contact me at the following e-mail address:  sandicious.blog@gmail.com

Podejmuję współpracę z markami (więcej w zakładce „colaboration”).

1. Wymiana barterowa / recenzja – produkt/produkty w zamian za stylizację / recenzję kosmetyku.
2. Konkurs na fanpage’u ( https://www.facebook.com/sandiciousblog?fref=ts ) – ok. 12800 fanów.
3. Post sponsorowany
4. Banery reklamowe

Mieszkam w małym miasteczku niedaleko Torunia. Jednak jestem związana z Toruniem, Bydgoszczą, Gdańskiem i Poznaniem i chętnie biorę udział w modowych wydarzeniach, odbywających się w wymienionych miastach.

9 komentarzy

Leave a Reply

Comments are closed.