INTERNATIONAL GIVEAWAY WITH JOLLYCHIC / MIĘDZYNARODOWY KONKURS Z JOLLYCHIC

INTERNATIONAL GIVEAWAY WITH JOLLYCHIC / MIĘDZYNARODOWY KONKURS Z JOLLYCHIC
International giveaway / międzynarodowy konkurs! 
Win 100$ to spend on jollychic.com!
ENGLISH AND POLISH VERSION
Rules / Zasady:
1. Register on / zarejestruj się na Jolly Chic: CLICK
2. like /  polub  Jolly Chic?

3. like / polub Sandicious?

4. leave a comment on my blog  with their favorite Jollychic item link under the post/  w komentarzu wpisz link do rzeczy, która Ci się najbardziej podoba.
The giveaway ends on 16th of January 2014.
You choose items CLICK / wybierz rzeczy TU
GOOD LUCK EVERYONE! <3

98 Comments

  1. zarejestrowalam się Gdybym wygrała to ten płaszczyk bym wybrała ponieważ zbliża się wkońcu zima i byłabym mega szczęśliwa gdybym ją mogła przywitać w tym płaszczyku: http://www.jollychic.com/p/selected-double-breasted-big-swing–long-coats-for-women-g14870.html
    Ten płaszczyk mnie powala idealnie jest stworzony dla mojego ciała! figórę moją podkreśli i wyeksponuję że odrazu lepiej się poczuje!Każda z nas powinna taki mieć w swojej szafie by go zakładać w dowolnym czasie!To kwintesencja kobiecości ,elegancji i funkcjonalności.Z NIm żadna uroczystość mnie już nie zaskoczy a wszystkim z wrażenia wyjdą na wierzch oczy!Długość idealna, w kroju zaś genialny,cały jest poprostu piękny i niebanalny.Razem stworzymy idealny duet a ze szczęścia zrobie aż piruet:) będzie nam razem wspaniale bo jesteśmy dla siebie stworzone nasze połączenie będzie mega wypasione!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.