Jaki kapelusz na lato?

Jaki kapelusz na lato?

Nie ma wątpliwości, że kapelusz damski to jeden z najmodniejszych dodatków na lato.Nie tylko chroni przed słońcem, ale stanowi świetnie dopełnienie letnich stylizacji. Wystarczy go tylko odpowiednio dobrać do swojej urody i kształtu twarzy. Jaki kapelusz na lato wybrać?

Jaki kapelusz na lato?

Obecnie mamy ogromny wybór kapeluszy. Dzięki temu każda z Pań wybierze model dla siebie. Absolutnym must have stanowi kapelusz słomkowy. Doskonale sprawdzi się na plaże, jak i również innych stylizacji. Świetnie wygląda w zestawach w stylu boho i tych festiwalowych.  Popularnością wciąż cieszą się kapelusze typu fedora, które fajnie wyglądają w połączeniu z koszulą i ramoneską. Fajne zestawienie stworzymy decydując się na model z dużym rondem i zwiewną sukienką. Do tego sandałki na obcasie. Taki zestaw śmiało możemy założyć na randkę.

Jaki kapelusz na lato? – mój wybór

Choć przez długi okres nie mogłam przekonać się do kapeluszy, to oferta sklepu SZALEO przekonała mnie do nich. W tym roku skusiłam się już na drugi kapelusz od SZALEO. Tym razem wybrałam komplet plażowy. Oprócz kapelusza zdobionego sznurkiem i koralikami, mamy torebkę zapinaną na zamek. To idealny duet na plażę i nie tylko! Ja postanowiłam wykorzystać komplet do codziennej stylizacji, a mianowicie na spacer z małym. Połączyłam go z kombinezonem i wygodnymi sandałkami typu japonki od mojenowebuty. Muszę przyznać, że ich buty są świetne – mam wiele modeli i nie dość,że są mega wygodne, to fajnie się prezentują. Jak Wam się podoba? Jak możecie zauważyć, moim towarzyszem spacerów jest Bajeczka 😀

shoes – mojenowebuty / hat & bag – SZALEO /  jumpsuit – dropship-clothes
jak nosić kapelusz

27 Comments

  1. Ja nie przepadam za nakryciami głowy, bo mam mało włosów i robią mi „przyklep” 😀
    Ale Tobie ten kapelusz bardzo pasuje.

  2. Nakrycia głowy są bardzo fajne jeśli chodzi o ochronę głowy przed wysoką temperaturą. 🙂 Niestety nie pasują mi kapelusze, rąbią mi przyklep na włosach. 🙂

  3. Bardzo elegancki kapelusz. I ogólnie ciekawa stylizacja. Ja niestety należe do tych mam co przy dziecku biegają w byleczym.

  4. U mnie kapelusz jest niezbędnym elementem na lato – szczególnie kształt Fedory 🙂 Cudownie wyglądasz 🙂

  5. Świetnie wyglądasz! Ja nosiłam kapelusz we Włoszech, bo inaczej bym chyba umarła, ale nie czułam sie wnim komfortowo! Za to mojej córce pasuje każdy 🙂

  6. Uwielbiam przymierzac kapelusze i oglądać je w stylizacjach, chociaż jeszcze żadnego nie kupiłam.

  7. Ten kapelusz naprawdę świetnie się prezentuje i bardzo dobrze komponuje z wzorem na torebce. Po prostu jakby był w zestawie 🙂 Mi kapelusze kojarzą się głownie z wakacjami, po mieście jednak nie noszę.

  8. Rok temu kupiłam sobie na bazarku słomkowy kapelusz z kwiatuszkami z tyłu. Od tamtej pory nie rozstaję się z nim prawie, że przez całe lato. Na jesień i zimę oraz wczesną wiosnę kupiłam sobie szary, filcowy kapelusz – on też jest moim ulubieńcem. Kocham trend kapeluszy, czuję się w nich wyjątkowo i elegancko. Twój bardzo mi się podoba a Ty sama wyglądasz w nim uroczo. Śliczne fotki, pełne pozytywnej energii bijącej z Twojej osoby 🙂 Pozdrawiam serdecznie

  9. Świetny masz ten kapelusz. Ja w sumie lubię takie z większym rondem. Kapelusze goszczą w moich trochę eleganckich stylizajach, a jak idę do lasu to wybieram bardziej czapkę z daszkiem. Kapelusz czy czapka z daszkiem pełnią u mnie rolę bardziej ochrony niż dodatku do stylizacji.

  10. Kapelusze są świetne, chociaz przyznam że ostatnio przerzuciłam się bardziej na sportowe czapki z daszkiem. Takie ogromne kapelusze kojarzą mi się zawsze z wypoczynkiem na plaży i chyba na takie okazje wydają się najlepsze 🙂 Ten Twój ze zdjęcia prezentuje się zachwycająco <3
    Miłego dnia kochana!

    Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

  11. zawsze uważałam, że wyglądam głupio w kapeluszach (mam trzy sieciówkowe i noszę je niezmiernie rzadko, bo źle się w nich czuję), aż zawędrowałam do sklepu z kapeluszami z prawdziwego zdarzenia. Pani ekspedientka była przemiła, od razu znalazła dla mnie coś odpowiedniego, aż byłam zdziwiona, że mogę tak ładnie wyglądać w kapeluszu. Potem, stosując się do jej zaleceń (bo poinstruowała mnie, w czym mi będzie dobrze, a w czym niekoniecznie) znalazłam sobie jeszcze jeden kapelusz. Czuję się w nich wspaniale, zwracają uwagę – i owszem – ale w bardzo pozytywny sposób. W życiu nie dostałam tylu komplementów od ludzi spotkanych przypadkiem na ulicy (jedna pani wychylała się z okien kawiarni, żeby mi powiedzieć, że pięknie wyglądam), co uważam za bardzo miłe. Bardzo polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *