Czy warto kupić łóżeczko dostawne Chicco Next2me Dream ?

Czy warto kupić łóżeczko dostawne Chicco Next2me Dream ?

Zanim zaszłam w ciążę, nie spodziewałam się, że tyle gadżetów dla dzieci jest dostępnych. Spodziewając się maleństwa, robiłam listę rzeczy potrzebnych i przydatnych. Wśród nich znalazło się łóżeczko dostawne. Czy warto kupić łóżeczko dostawne Chicco Next2me Dream ?? Zdecydowanie tak!

chicco next2dream

łóżeczko dostawne Chicco Next2me Dream opinie

Nad łóżeczkiem dostawnym zastanawiałam się bardzo długo. Mając normalne łóżeczko, myślałam, że dostawka będzie zbędnym gadżetem. jak bardzo się myliłam! łóżeczko dostawne Chicco Next2me Dream doszło do mnie jakoś w ostatnim miesiącu. I to był strzał w 10! Dlaczego? oto powody:

Bezpieczne spanie z maleństwem przy sobie

Przez dwa miesiące karmiłam Maksysia piersią, więc chciałam, aby był jak najbliżej mnie. Nie chcieliśmy jednak, aby spał z Nami w łóżku. Dla Nas był po prostu za malutki i bałabym się, że zrobimy mu krzywdę. Dlatego dostawka okazała się strzałem w 10! Mimo, że nie karmię już piersią, to Maksyś nadal śpi w dostawce. Gdy się w nocy lekko budzi, nie muszę wstawać. Wystarczy, że opuszczę bok łóżeczka, by zobaczyć czy to sen, czy trzeba mu pomóc się przekręcić.

Maksyś lubi także od czasu do czasu spać na brzuszku, wtedy również opuszczam bok, aby mieć go na oku i nie muszę się stresować. Poza tym uwielbiam jak rano, gdy się obudzi, uśmiecha się do nas, gdy tylko zobaczy mnie obok 🙂 Bardzo mi się podoba, że łóżeczko można otworzyć i zamknąć jedną ręką. Intuicyjny przycisk w łóżeczku jest leciutki i bez trudu można go obsługiwać nawet, gdy się leży – nie trzeba wstawać w środku nocy 🙂

 

łóżeczko dostawne chicco next2dream łóżeczko dostawne

Posiada kółka, dzięki czemu możemy w łatwy sposób przenosić

Napiszę tak.. Wszystkie gadżety na kółkach powinny dostać nagrodę Nobla! Mamy już, Chicco Baby Hug 4w1 na kółkach, łóżeczko dostawne i przewijak. I uwierzcie mi, że to bardzo, ale to bardzo ułatwia mi codzienne czynności. Łóżeczko mogę przenieść, jeśli tylko chcę i nie muszę go dźwigać. To nie tylko świetna opcja dla mnie, ale również dla dziadków, którzy pilnują Maksysia.

Możemy zrobić z łóżeczka kołyskę

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Dream pełni również funkcję.. kołyski, która można sterować nogą! Ta opcja przydała Nam się przede wszystkim wtedy, gdy karmiłam piersią i mały po odłożeniu do łóżeczka nie mógł zasnąć

Składane nóżki

Łóżeczko Chicco Next2Dream zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do każdego łóżka sypialnianego. To zdecydowanie zaleta łóżeczka! Dzięki regulowanym nóżkom, łóżeczko dostosuje się do każdego łóżka sypialnianego 🙂 My mamy zabudowane łóżko i nie ma od spodu miejsca, by wsunąć nóżki. Dlatego korzystamy z opcji złożenia nóżek.

łóżeczko chicco

Możliwość ustawienia kąta nachylenia

Łóżeczko posiada kilka poziomów regulowania wysokości dostawki do łóżka. dzięki temu dostosuje się do każdego łoża 🙂 Możemy je regulować z każdej strony i np. uzyskać delikatny kąt nachylenia. przydaje się on u dzieci, które mają problem z ulewaniem.

dostawka chicco

łóżeczko chicco

Łóżeczko wykonane jest z przewiewnych tkanin, które łatwo utrzymać w czystości. Zewnętrzne osłonki to poliester, natomiast wewnątrz poliester z dodatkiem bawełny. Materacyk wykonany.

Początkowo do łóżeczka kładliśmy kokon, aby Maksyś miał nieco ciaśniej. Od dłuższego już czasu śpi bez kokona – rośnie jak na drożdżach i lubi się rozwalić na całe łóżeczko 😀

łóżeczko chicco opinie

Czy warto kupić łóżeczko dostawne Chicco?

Gdybym miała Wam polecić 5 gadżetów, które powinien mieć każdy rodzić, tak prosto od serca, to łóżeczko dostawne Chicco Next2me Dream jest w tej 5. U nas sprawdza się rewelacyjnie już od samego początku.

 

27 Comments

  1. Jak urodziłam synka to się długo zastanawiałam czy zdecydować się na taka dostawkę. Ale ostatecznie mały od 3 miesiąca życia spał sam w swoim pokoju i wszystko dobrze się ułożyło.

  2. W moim przypadku to byłby dobry pomysł. Moje dziecko miało zagrożenie śmierci łóżeczkowej, wiele razy zrywałam się w nocy żeby zaczął oddychać. Ogólnie mój synek nie lubił łóżeczka, stało w pokoju dla ozdoby. spał ze mną i do tej pory śpimy razem. A ma 2,5 lat

  3. Już dawno za mną etap takiego małego dziecka i tego typu gadżetów, ale myślę, że gdyby coś takiego było na rynku jak moja córka była niemowlakiem, to chętnie bym po taka dostawkę sięgneła 🙂

  4. Jak to mówię, mądry Polak po szkodzie, u nas na początku była kołyska, potem dębowe łóżeczko, a ile ja bym teraz dała za dostawke dla małego… Przy następnym dziecku na pewno kupię!

  5. To świetne rozwiązanie. Moja szwagierka taki miała, u mnie niestety było zbyt mało miejsca 🙁

  6. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, może niektórym wyda się to głupie, ale kto pyta nie błądzi ? – do którego miesiąca dzieciątko spało w tym łóżeczku? I co potem? Z góry dziękuję za odpowiedź ?

    1. Kochana, nasz ma 5 miesięcy i nadal w nim śpi 🙂 Jak będzie za małe to przejdzie do swojego łóżeczka drewnianego 🙂

  7. Pingback: Chicco Baby Hug 4w1 - recenzja, opinie, do ilu kg, gdzie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *