Categories zabawki

LEGO Jurassic World – zestawy klocków z dinozaurami

LEGO Jurassic World – zestawy klocków z dinozaurami cieszą się ogromną popularnością. Trudno się dziwić! Park Jurajski to magiczny świat, pełny historycznych gadów, które interesują nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Poznaj najlepsze zestawy LEGO dla fana dinozaurów!

lego jurassic world ucieczka stygimolocha

Dla kogo LEGO Jurassic World?

Klocki LEGO Jurassic World są bardzo uniwersalne i przeznaczone dla dzieci, które fascynują się prehistorycznymi gadami. To także idealne klocki dla fanów serialu animowanego lub filmu. Zestawy zawierają elementy, które dzieciaki znają ze świata Jurassic World, a wśród nich pojazdy, budynki, głowni bohaterowie i oczywiście dinozaury! Zestawy będą odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Od jakiego wieku LEGO Jurassic World?

Klocki z serii Jurassic World są preznaczone dla dzieci od aż do 18 lat! Znajdziemy różne komplety tematyczne, a także zestawy, które są związane z filmem Jurrasic World. Na każdym komplecie jest zapis, od ilu lat są przeznaczone, a zaczynają się od 4+. Oczywiście kwestia wieku jest orientacyjna. Niektóre dzieci znacznie szybciej budują klocki, dedykowane starszaków, inne w wolniejszym tempie.

lego park jurajski

LEGO Jurassic World — najlepsze zestawy z dinozaurami

Przygotowałam dla Was kilka ciekawych zestawów, które dostaniecie w sklepie planetaklockow.pl 🙂

Ucieczka stygimolocha (76939 )

Wiek: 4+

W naszej kolekcji jako pierwszy pojawił się zestaw LEGO Jurassic World Ucieczka stygimolocha (76939 ), dedykowany dzieciom od lat 4. Był to jeden z pierwszych zestawów tradycyjnych LEGO, jakie Maksyś dostał. Ten zestaw kupicie na stronie planetaklockow.pl. Od tamtego czasu nasza kolekcja mocno się powiększyła!

Na hasło NIEDOSKONALA-MAMA5 macie 5% zniżki na zakupy planetaklockow.pl.

Kod ważny jest do 30.06.2023r.

klocki park jurajski

Zapewne zdajecie sobie sprawę z tego, że dinozaury nie lubią siedzieć w miejscu. Ja też nie! Dlatego często uciekają. W tym zestawie razem z minifigurkami Claire Dearing, Brooklynn oraz Bena udacie się na wyprawę w poszukiwaniu uciekiniera, a jest nim Stygimoloch. Pomoże Wam w tym pojazd terenowy, które idealnie nadaje się na pościg za prehistorycznym gadem. Pojazd wyposażono w zdejmowaną klatkę, w której można trzymać dinozaury albo małego ankylozaura Bumpy-ego, którego również znajdziemy w pudełku. W zestawie jest także domek na drzewie oraz zjeżdżanie, co pozwoli na urozmaicenie zabawy. Nie brakuje również fantastycznych akcesoriów, co pozwala na odtworzenie scen z filmów, a także wymyślenie własnych historii!

lego ucieczka stygimolocha

Więcej zobaczycie na filmiku.

Ucieczka tyranozaura (76944)

Wiek: 4+

Ten zestaw jest po prostu fenomenalny! I to nie tylko dlatego, że jest w nim Tyranozaur, choć to oczywiście atrakcja, ale również dlatego, że jest tu mnóstwo ciekawych elementów. Po pierwsze, to zestaw startowy, czyli dla takich maluchów jak Maks, bo dedykowany jest czterolatkom. Zawiera lotnisko, helikopter, łazik, figurę tyranozaura oraz trzy minifigurki: Owen, Zia oraz strażnik dzikiej przyrody. Nie zabrakło akcesoriów takich jak krótkofalówka czy broń ze środkiem usypiającym, co urozmaica zabawę. Co więcej, znajdziemy otwieraną klatkę, którą można przetransportować helikopterem. Do tego przewracający się płot, który przyda się podczas odgrywania ucieczki dinozaura.

Schwytanie welociraptorów Blue i Bety (76946 )

Schwytanie welociraptorów Blue i Bety to zestaw dedykowany od sześciu lat. Będzie to idealny prezent dla 6 latka. W tym zestawie znalazła się furgonetka, klatka, motocykl, dwa dinozaury: Blue i Bety, a także minifigurki Maisie i Rainn.

Barionyks i ucieczka łodzią (76942)

Wiek: 8+

Dla starszaków polecam LEGO Jurassic World  Barionyks i ucieczka łodzią. Ten zestaw jest tak świetny, że ja sama bym się nim pobawiła! I myślę, że za rok już będziemy mogli go kupić. To wyjątkowa przygoda na wodzie. W zestawie znalazła się nie tylko łódź, ale również dinozaur, figurki ryb, minifigurki: Darius, Owen, Yaz oraz strażnik. Nie brakuje dodatków w postaci paralizatora, jaj dinozaura i środka uspokajającego.

Ucieczka tyranozaura i atrociraptora (76948)

Wiek: 8+

Ucieczka tyranozaura i atrociraptora to kolejny zestaw, który wzbudził moje zainteresowanie. Ten zestaw jest inspirowany filmem „Jurassic World Dominion” Znajdziemy tutaj targ z zagrodą dla tyranozaura, dużą ciężarówkę z klatką, która służy do przewiezienia atrociraptora. Do tego figurki: Owena, Claire, Rainna oraz Soyony. Do tego dwie sztuki broni ze środkiem usypiającym.

* Współpraca reklamowa. Wpis powstał e współpracy z planetaklockow.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *