Prezent ślubny dla przyjaciółki – jak wybrać?

Prezent ślubny dla przyjaciółki – jak wybrać?

Wybór odpowiedniego prezentu na ślub to nie lada wyzwanie. Jeśli obdarowujemy bliską osobę, chcemy, aby upominek był jak najbardziej praktyczny, ale przy tym wyjątkowy i wywołał uśmiech na twarzy nowożeńców. I choć wydawać by się mogło, że wybór prezentu na wesele najlepszej przyjaciółki jest łatwy (bo przecież ją znamy i wiemy, co lubi), to nie jest to takie proste. Jaki prezent ślubny dla przyjaciółki?

Prezent ślubny dla przyjaciółki

Wybór ślubnego prezentu dla przyjaciółki to nie lada wyzwanie. Pomysł na podarunek z tak ważnej okazji, niezależnie, czy prezent ślubny dla koleżanki z pracy, czy dla przyjaciółki z dzieciństwa, to powinien być niepowtarzalny, wyjątkowy i ponadczasowy. Niezapomniany prezent na ślub sprawi, że przyszła Młoda Para zawsze będzie nas wspominać z uśmiechem na twarzy 🙂

Jaki prezent wybrać na ślub przyjaciółki?

We wrześniu ślubuje moja przyjaciółka. I nie ukrywam, że prezent na ślub, a właściwie jego wybór  to trudne wyzwanie. Oczywiście będzie koperta, ale do koperty chciałam dołączyć coś, co będzie wyjątkowe, indywidualne i będzie stanowić pamiątkę na całe lata. Taki dodatek będzie świetną alternatywą dla kwiatów. Jaki prezent ślubny dla Młodej Pary? Z pomocą przyszedł mi sklep MyGiftDna i pomysł na prezent na ślub. Ja zdecydowałam się ostatecznie na album, ale Wam podsyłam dodatkowe pomysły.

Album na zdjęcia

Nie ma wątpliwości, że tradycyjne albumy ze zdjęciami wciąż są modne. I choć żyjemy w czasach, gdzie zdjęcia zgrywamy na płyty czy pendrive, to albumy nadal są chętnie wybierane przez wiele osób. Album, który możecie kupić w sklepie MyGiftDNA to nie kolejny album na zdjęcia, ale piękna pamiątka, która pozwoli zachować najpiękniejsze chwile i wspomnienia z tego cudownego dnia. Możliwość wygrawerowania napisu sprawia, że album staje się indywidualny, jedyny w swoim rodzaju. Zachwyca również prostym i klasycznym designem. Album tak mi się spodobał, że postanowiłam go wybrać jako prezent na ślub dla mojej przyjaciółki. Dodałam personalizację w postaci imion, a także daty ślubu. Myślę, że będzie to strzał w 10!

Jaki prezent wybrać na ślub przyjaciółki

Kartka z życzeniami

Wręczając prezent Młodej Parze, nie możemy zapomnieć o kartce z życzeniami. To zdecydowanie obowiązkowy element ślubnego prezentu. Aby nie było nudno i zwyczajnie, warto postawić na kartkę, którą również można spersonalizować, dodając choćby imiona Pary Młodej. Taką opcję również oferuje MyGiftDNA.

Jaki podarunek wybrać na ślub przyjaciółki

Karafka i kieliszki

Dla fanów romantycznych kolacji z winem polecam wybrać zestaw, w skład którego wchodzi karafka oraz dwa kieliszki, wykonane z wysokiej jakości estetycznego szkła o gładkiej powierzchni. Jak wszystkie prezenty w sklepie, i ten upominek można spersonalizować.

 


 

Zestaw ozdobnych poduszek

Ciekawym pomysłem i alternatywą dla kwiatów mogą być ozdobne poduszki z napisem „Ms Right oraz Mrs Always Right”. Ten napis przypomni Panu Młodemu, kto ma ostatnie zdanie w domu 🙂 Poduszki nie tylko będą pamiątką, ale również ozdobą sypialni.

Jaki prezent wybrać na ślub swojej przyjaciółki

A Wy co sądzicie o personalizowanych prezentach? Uważacie, że to dobre rozwiązanie? Dajcie znać również w komentarzach, jakie Wy prezenty kupiliście na ślub.

 

23 Comments

  1. Prezent, który mamy wręczyć bliskiej naszemu sercu osobie daje nam fajne możliwości. Możemy znaleźć cośz uczuciem, coś co podkreśli naszą bliskość.
    Ja zawsze mam problem z dawaniem prezentów osobom, z którymi nie jestem związana uczuciowo. Zawsze wtedy kombinuję jak przysłowiowy „koń pod górę”..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.