POMYSŁ NA PREZENT: ALBUMY

POMYSŁ NA PREZENT: ALBUMY

Wybranie odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie. Istnieje wiele rzeczy, którymi możemy obdarować drugą osobę. Jednak czasami pragniemy dać naszym bliskim coś wyjątkowego. Bardzo fajnym pomysłem na prezent, i sentymentalnym, są albumy na zdjęcia . Dlaczego? Bowiem album stanowi zbiór naszych wspomnień. A w życiu nie ma nic piękniejszego od pozytywnych wspomnień. Sama nie raz siadam w domu i oglądam zdjęcia z czasów mojego dzieciństwa. Wiele z nich wywołuje radość, a nawet łzy – tęsknotę za beztroskim życiem oraz osobami, których niestety już nie ma. Jednak mimo tego, uwielbiam cofnąć się do starych, dobrych czasów i wspominać. Ponadto nie ma najmniejszej wątpliwości, że fotografie ogląda się lepiej w formie papierowej, niż elektronicznej. Każdy z nas ma choćby kilka zdjęć, które są dla nas bardzo ważne, dlatego powinny mieć swoje, wyjątkowe miejsce. Idealne są albumy na zdjęcia. Dlatego jeśli nie macie pomysłu na prezent na walentynki, chrzciny, komunię, rocznicę ślubu to polecam Wam właśnie albumy na zdjęcia. Warto wybrać te, które mają możliwość wygrawerowania dedykacji. Dzięki temu prezent będzie unikatowym upominkiem na długie lata.

30 Comments

 1. Moja mama by się bardzo cieszyła z takiego prezentu. Ekstra opcja 🙂 Super! Albumik jak się patrzy 🙂 Pozdrawiam, miłego sobotniego wieczorku życzę 🙂

 2. Rewelka, Ja po prostu uwielbiam przegladac zdjecia i kolekcjonowac je w albumach 🙂 pozdrawiam i zapraszam 😉

 3. Jeśli mamy pewność, że osoba którą chcemy obdarować lubi zdjęcia w wersji papierowej to taki album to idealny prezent 🙂

 4. Nice tip Sandra!!! Kisses from Italy and thank you for your visit,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

 5. Uwielbiam oglądać zdjęcia, a największa przyjemność jest właśnie wtedy kiedy zdjęcia są w takich pięknych albumach 🙂

 6. Album na zdjęcia to zawsze fajny pomysl na prezent na każdą okazję, tym bardziej jeśli okładka jest estetyczna i oryginalna.

 7. Bardzo ciekawy i atrakcyjny pomysł na prezent, a albumy same w sobie sa eleganckie i w przyjemnej, delikatnej kolorystyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *