Gold

Gold

Buty z metalowym czubkiem

Moda na buty z metalowym czubkiem zaczęła się już jakiś czas temu. Początkowo w ogóle do mnie nie przemawiała i wydawała mi się nieciekawa. Jednak kiedy coraz częściej pojawiały się na wybiegach, czerwonym dywanie czy magazynach modowych, stwierdziłam, że się na nie zdecyduję – oczywiście musiałam znaleźć odpowiedni model, a szukałam od początku wakacji. I tak ostatnio znalazłam wymarzone  botki z metalowym czubkiem (znajdziecie je tu)  i zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Spodobały mi się, bo pasują zarówno do eleganckich jak i luźnych looków.
 Stylizacja w odcieniach czerń – biel. Wybrałam:  buty, kurteczka i top w kolorze czarnym, torebkę i spodnie – beżowym. Do tego złoty dodatek – łańcuch na szyję.
A co Wy sądzicie o butach z metalowym czubkiem? Posiadacie takie?
shoes – czasnabuty.pl/ bag – super-dodatki / pants – stradivarius / gold chain – nefryt-sklep /
jacket, top, belt – second hand / cap – DIY

Promocja ROMWE
Romwe Pre-winter Must-Haves
Up to 40% off
Date: 10/15/2013–10/18/2013
Go: http://www.romwe.com/Pre-winter-Must-Haves-c-325.html?wn
And the flash sale:
http://www.romwe.com/manage_activity/Best-Sellers-Flash-Sale/

xoxo Sandi

91 Comments

  1. ładnie, ładnie 🙂 buty z metalowym czubkiem jakoś mnie nie kupiły, ale te z metalowymi obcasami owszem (choć też nie każdy model i pewnie poszukiwania zajęłyby mi tyle samo czasu co Tobie albo i dłużej ;)) a złotego łańcucha ostatnio mi zabrakło w szafie. i mimo tego, że w złocie nie gustuję to taki jak Twój pasowałby idealnie 😉

    xx
    E.