Categories Bez kategorii

Jak wybrać etui do iPhone’a?

Smartfony Apple cieszą się nieustanną popularnością od wielu lat. W końcu iPhone’y wyróżniają się smukłym wyglądem i wieloma funkcjami, które znacząco ułatwiają naszą codzienność. Niestety, ale ciągłe użytkowanie telefonów może skutkować rozbitym ekranem, porysowaną obudową lub uszkodzonymi rogami. Nic więc dziwnego, że ich właściciele starają się w jak najlepszy sposób zabezpieczyć swoje urządzenia przed przedwczesnym zniszczeniem. W tej roli doskonale sprawdzą się wysokiej jakości etui do iPhone’a. Czym należy się kierować szukając odpowiedniego pokrowca na telefon?

Jakość to podstawa

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli etui do iPhone’a. Wybrany pokrowiec powinien jednak przede wszystkim cechować się wysoką jakością wykonania. Liczy się więc nie tylko materiał, z którego został stworzony, ale również jego funkcjonalność. Z pewnością na uwagę zasługują pancerne futerały zawierające poliwęglan oraz włókno węglowe. Tego typu modele wykazują bowiem wysoką odporność na uderzenia, wstrząsy, a nawet upadki na twardszą powierzchnię.

Właściciele iPhone’ów, którzy wolą gumowe, silikonowe lub plastikowe etui powinni za to poszukać pokrowca o nieco grubszej fakturze. Dużą zaletą takich futerałów jest ogromny wybór różnych kolorów i wzorów, przez co można dobrać etui do swojego stylu oraz temperamentu. Skórzane pokrowce świetnie zabezpieczają ekran, dzięki czemu znacząco zmniejszają ryzyko zarysowania lub potłuczenia telefonu. Z kolei modele case flip book otwierające się jak książka, wyróżniają się dużą elegancją dodającą smartfonowi właściwego charakteru.

Rozmiar

Etui na iPhone’a musi być też jednak idealnie dopasowane. Konsekwencje nieprawidłowo dobranego rozmiaru mogą bowiem okazać się niezwykle kosztowne. Umieszczenie telefonu w zbyt dużym pokrowcu prędzej czy później doprowadzi do wypadnięcia smartfona, a co za tym idzie spowoduje jego poważne uszkodzenie. Z kolei w mniejszych futerałach iPhone się po prostu nie zmieści. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia znajdujących się na etui wycięć. Nawet jeśli telefon bez problemu będzie pasował do pokrowca to niepoprawnie dobrane wycięcia mogą zasłaniać aparat lub zakrywać wejście na słuchawki. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać wyłączenie etui dobrane do posiadanego modelu iPhone’a.

Oryginalny design

Na szczęście czasy, kiedy pokrowce do telefonów były wyłącznie jednokolorowe już dawno minęły. Obecnie użytkownicy iPhone’ów mogą wybierać spośród różnorodnych barwnych etui z urozmaiconymi wzorami, motywami lub monogramami. Dostępne są również modele z wytłoczeniami, brokatem czy o fantazyjnych kształtach. Wśród najchętniej wybieranych pokrowców do iPhone’ów znajdują się:

  • etui z monogramem popularnych marek, np. Karl Lagerfeld, Guess;
  • futerały inspirowane filmami, serialami lub bajkami;
  • modele imitujące skórę węża, krokodyla lub tygrysa;
  • jednokolorowe, silikonowe etui;
  • przezroczyste futerały.

Etui do iPhone’a to nie tylko nowoczesny gadżet, który pozwala wyróżnić się użytkownikowi smartfona, ale przede wszystkim doskonała ochrona efektywnie zabezpieczająca telefon przed zarysowaniami czy innymi uszkodzeniami. Warto więc zainwestować w przynajmniej jeden wysokiej jakości pokrowiec, aby jak najdłużej cieszyć się swoim smartfonem bez zbędnego wydawania na kosztowne naprawy.

W przygotowaniu artykułu pomogła nam firma Gadgets Gentle – https://gadgetsgentle.pl/

1 comment

Świat Pani Domu - Ola says:

Trzeba przyznać, że wybór etui na Iphone jest przeogromny i pojawia się problem z wyborem tego najładniejszego..

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *